Fakty o Color Park (4) (artykuł sponsorowany) - podhale24.pl
Czwartek, 01 grudnia
Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza
Szczawnica
Clouds
-2°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
-3°
Wiatr: 5.796 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
-2°
Wiatr: 5.868 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
-2°
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
-0°
Wiatr: 6.336 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
-3°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 86 %
Jakość powietrza
52 %
Nowy Targ
8 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 26 | 52 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4
01.05.2015, 12:00 | czytano: 3337

Fakty o Color Park (4) (artykuł sponsorowany)

Jaka będzie podhalańska galeria?
Color Park powstaje, bo takie są zapisy planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru. Dlatego spółka „Nowotarska” zakupiła grunt na granicy Nowego Targu z Szaflarami, zamówiła analizy i projekty architektoniczne, zabezpieczyła środki, a mieszkańcy, podczas badań społecznych, wypowiedzieli się za wzniesieniem galerii.

Pozostaje pytanie: czy radni zgodzą się przyjąć od polskiej spółki nowoczesne rondo wraz drogą gminną za 6 milionów złotych, gwarantujące bezpieczeństwo na zakopiance i dobry dojazd do Color Parku i sąsiadujących terenów, czy też będą je budować sami, z pieniędzy społecznych. Może nie będzie już tak nowoczesne, może nie będzie aż takie bezpieczne… ale jakieś być musi, bo przebudowy drogi publicznej wymaga od nich plan, który sami uchwalili.

Czym będzie Color Park? Najnowocześniejszą galerią na Podhalu. Kompleksową propozycją handlowo-usługowo-kulturalną, zapewniającą niższe ceny zakupów i lepszą obsługę klientów. Na 25 tys. metrów kwadratowych powierzchni znajdzie się 60 sklepów: kino wielosalowe, market spożywczy, „dom i ogród”, sklepy odzieżowe, sportowe, obuwnicze, AGD, drogeria, perfumeria, kawiarnie, lodziarnia, restauracje, punkty usługowe, księgarnia i plac zabaw dla dzieci.

Color Park to nowoczesność na miarę XXI wieku. Wiele lokali, działających w galerii, umożliwi mieszkańcom Nowego Targu coraz bardziej popularne na świecie zakupy internetowe, tzw show-roomy czy web-roomy, które są naturalnym krokiem w rozwoju handlu w całej Polsce. Klienci będą mogli przed zakupem obejrzeć produkty wielu marek w sieci (web-rooming), a potem zobaczyć je na żywo i kupić w lokalach galerii lub odwrotnie – produkty które przymierzą i obejrzą w sklepach (show-rooming) kupią w internecie i odbiorą w domu po sprowadzeniu koloru/rozmiaru/fasonu.

Czy nie stracą na tym lokalni kupcy? Otóż nie. Kilkadziesiąt sklepów w galerii - położonej za miastem, przy szosie, gdzie trzeba dojechać samochodem - nie zagrozi działaniu dobrych lokalnych interesów, które będą umiały konkurować jakością oferty i obsługi. Jedyne co się zmieni - klient będzie miał alternatywę. Teraz też ją ma – tylko że musi tracić dużo czasu i pieniędzy na dojazd do Krakowa.

Możliwość wyboru będzie miał także kupiec. W czasie kryzysu gospodarczego przedsiębiorcy coraz liczniej poszukują sprawdzonych rozwiązań, które pomogą im przetrwać trudny okres. Szansą jest podjęcie współpracy franczyzowej z doświadczonym partnerem, start w biznes pod znaną marką, co ułatwi zainteresowanym Color Park. Mogą też otworzyć w galerii własny sklep, czy punkt usługowy i wspólnie z nami zarabiać pieniądze. Color Park jest przecież dla każdego.

Nowoczesna architektura galerii zagwarantuje komfort. Doskonałe warunki do zakupów, ale i atrakcyjną formę spędzenia wolnego czasu, szczególnie w deszczowym czy zimowym okresie. Color Park to KINO WIELOSALOWE, w którym premiery będą się odbywały w tym samym czasie, co w innych dużych miastach kraju. To miejsce wielu wyjątkowych wydarzeń, imprez, koncertów – zarówno dla młodzieży jak dla starszych. To wyjątkowe miejsce spotkań, przestrzeń komfortu, rozrywki i relaksu, gdzie dziadkowie i rodzice znajdą ciekawe wydarzenia dla siebie i będą mogli pokazać też dzieciom ciekawe imprezy kulturalne oraz rozrywkowe.

Color Park powstanie, bo chcą tego ludzie, bo jest potrzebny, bo stanowi ważny czynnik rozwoju okolicy. Pytanie tylko, czy na ogromny parking przed galerią klienci będą wjeżdżać prosto z zakopianki, bez zachowania zasad bezpieczeństwa? Czy władze Nowego Targu zgodzą się przyjąć od polskiej spółki Nowotarska nowoczesne rondo za 6 milionów złotych.

Głosujcie za rondem w konsultacjach społecznych 10 maja.
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas