Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Jabłonka i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
16°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 97
Clouds
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 96
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Rain
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
06.11.2015, 16:01 | czytano: 4101

Ostrzeżenie dla kierowców - w sobotę zamknięta droga do szpitala

NOWY TARG. W sobotę, być może również w poniedziałek, zamknięta będzie ulica Szpitalna - główna droga dojazdowa do nowotarskiego szpitala. Dojazd do lecznicy będzie prowadził ulicą Norwida.

W sobotę dojazd do szpitala będzie możliwy tylko ul. Norwida do skrzyżowania z ul. Szpitalną. - Ponieważ wjazd na skrzyżowanie będzie wyłączony z ruchu, zaleca się pozostawienie samochodów na parkingu przed cmentarzem. Natomiast w poniedziałek 9 listopada do szpitala możliwy będzie ul. Norwida z możliwością dojazdu do szpitalnego parkingu zlokalizowanego przy głównym wejściu do szpitala. Ulica Szpitalna w tym dniu będzie zamknięta na odcinku od ul. Słonecznej do wjazdu na estakadę prowadzącą na oddział ratunkowy - informuje w komunikacie Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Targu.

Powodem utrudnień w ruchu są roboty drogowe. W sobotę robotnicy będą kłaść na ulicy Szpitalnej nowy asfalt.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
astra09:08, 7 listopada 2015
Cytuę;"W sobotę dojazd do szpitala będzie możliwy tylko ul. Norwida do skrzyżowania z ul. Szpitalną. - Ponieważ wjazd na skrzyżowanie będzie wyłączony z ruchu, zaleca się pozostawienie samochodów na parkingu przed cmentarzem(jakbyś znał topografię miasta to byś wiedział,że Słoneczna znajduje się także koło głównego parkingu .)
Nikt tu nie neguje,że remonty dróg są potrzebne.Ale powinny przebiegać szybko i sptawnie z lepszą organizacją.
Opel :)22:41, 6 listopada 2015
ale w czym masz problem astra ? I co jest durnego w moim komentarzu ? Jak nie remontuja to krzyczycie, ze jak to- droga do szpitala gdzie tyle samochodow jezdzi codziennie, a dziura dziura przykryta. Jak remontuja zle bo nie masz jak.dojechac. Wiec zastanow sie co lepsze. Bo niee wydaje mi sie, zeby to byl problem na skale swiatowa. Remontowali Kowaniec i ludzie jakos przejezdzali. Boisz sie ze bedziesz musiala z Lewiatana niesc zakupy, a lepiej jest zaladowac na fure. lPrzestan krzyczec i idz na spacer :)
helikopter20:25, 6 listopada 2015
Całe lato robią tą drogę. Całe szczęście, że nie nie ma śniegu, bo by skończyli na jesień 2016. Nie wiem po kiego jest ten drugi chodnik, kto będzie kosił kostkę brukową?
:)20:25, 6 listopada 2015
do astra
Ulica Szpitalna w tym dniu będzie zamknięta na odcinku od ul. Słonecznej do wjazdu na estakadę prowadzącą na oddział ratunkowy.
wiesz co znaczy słowo od??? weź mape i popatrz a nie lamentuj...
astra19:32, 6 listopada 2015
już dawno mi pękła jak czytam takie durne komentarze...opelku!!!
Opel ;-)18:49, 6 listopada 2015
Nie krzycz astra tyle, bo Ci żyłka pęknie ;-).
Czy to taki problem podejść na nogach do miasta.?. a jak nie, to zawsze jest możliwy wyjazd z domu.. raczej robotnicy nie utrudniają. O ile nie będzie to wjazd i wyjazd co pół godziny.
Nie pierwszy raz remontują ulice w mieście..Ciesz się, że będziesz miała nową wykładzinę.. tylko nie wiem jaka będzie po zimie...
Prezes18:31, 6 listopada 2015
Dawniej chodzili boso,przed kosciolem ubierali buty,i wierzyli w Boga dzisiaj s*** sie poprzewracalo w glowach i biedni beda mieli utrudnienia z dostaniem sie do domow........moze nie reperowac drogi do szpitala zeby Panstwo z ul.Slonecznej moglo dojechac do domow..............
astra18:01, 6 listopada 2015
ciekawe co zrobią mieszkańcy słonecznej,jak dostaną się do swoich domów!!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij