Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Czarny Dunajec i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
16°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 97
Clouds
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 96
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Rain
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
14.12.2015, 22:10 | czytano: 3017

Nowe zatoczki autobusowe przy drodze Białka - Nowy Targ (zdjęcia)

zdj. Łukasz Sowiński

JABŁONKA. W ramach projektu "Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 957 od Białki do Nowego Targu Etap I" poprawiono dostępność komunikacyjną terenów zlokalizowanych wokół drogi.

W ramach praw wykonano: przebudowę nawierzchni jezdni, odwodnienia, skrzyżowań z drogami powiatowymi i gminnymi, w tym budowie ronda w m. Zawoja, montaż stalowych barier ochronnych i linowych, wymieniono krawężniki przy istniejących chodników, przebudowano same chodniki, wyremontowano przepusty drogowe, zatoki autobusowe, wykonano oznakowanie poziome i pionowe oraz wyremontowano mury oporowe w Skawicy i Zawoji.

Modernizacja polegała na przebudowie konstrukcji nawierzchni częściowo metodą recyklingu wgłębnego oraz wykonywaniu warstw podbudowy z mieszanki mineralno - cementowo - emulsyjnej (MCE) na miejscu. Zastosowane technologie przyczyniły się do ochrony środowiska naturalnego.

er/ zdj. Łukasz Sowiński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
mieszkaniec Nowego Targu12:34, 15 grudnia 2015
Wiaty piękne ale patrząc na to jak one wyglądają w N.Targu,to lepiej żeby wiaty całe były z blachy bo je małolaty i tak rozwalą.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij