Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
-273°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność:
Clouds
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.008 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 90
Rain
Wiatr: 11.124 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
29.12.2015, 14:00 | czytano: 4796

Sznur aut ciągnie do Zakopanego

Klikuszowa, g. 13.33 / nadrodze.info

Przybywa samochodów na zakopiance, na nitce w kierunku Podhala. Korków nie ma, ale są opóźnienia w stosunku do normalnego ruchu.

Pierwsze spowolnienia można spotkać już w Skomielnej Białej, potem na Zaborni i dalej, w Klikuszowej oraz przed Zakopanem. Jadą samochody z rejestracjami z całego kraju - w większości to sylwestrowi goście. Wielu z nich przyciągnęła zabawa sylwestrowa na Równi Krupowej w Zakopanem, organizowana przez miasto. Imprezę ma zabezpieczać policja i prywatna firma ochroniarska.

Rok temu sylwester na Podhalu miał tragiczny finał. W Bukowinie Tatrzańskiej 23-latek z województwa podkarpackiego zmarł od ciosów nożem zadanych w czasie bójki.

r/
najnowsze informacje
komentarze
wojtek10:34, 30 grudnia 2015
obserwator :już w Pcimiu trzeba na Naprawę i przez Skawę, Sieniawę, Pyzówkę, i przez ul.Grel do miasta.Lub na Mszanę Dolną i przez Rabkę, Chabówkę i tak samo dalej przez Pyzówkę
wojtek10:27, 30 grudnia 2015
w Białym Dunajcu policja stoi z radarem zamiast kierować ruchem przy moście gdzie jest złośliwie zainstalowana sygnalizacja świetlna.Niepotrzebna bo i tak z przeciwnych stron nie wjadą na raz ciężkie ciężarówki czy autobusy.W Poroninie korek od strony Bukowiny prawie po Stasikówkę. I tu brak policji aby pomagała kierowcą. Tak Podhale wita turystów.Te korki są niepotrzebne, Wójtowei Białego Dunajca i Poronina nie potrafią na to poradzić? Ten z Poronina przez 2 lata naprawia przystanki autobusowe w stronę Bukowiny. Kto Go wybrał?
Obserwator07:46, 30 grudnia 2015
do @kolarz, jak objechać gdy korek już jest od zjazdu w Lubniu do świateł w Skomielnej? a później od Skomielnej do świateł w Klikuszowej?
Jadą po smierc?!21:00, 29 grudnia 2015
Beda spadac jak kaczki z orlej perci-to juz tradycja .Oczywiscie jakis przepity cepr dostanie kose pod zebro. Takie mamy tradycje niestety:(
kolarz15:14, 29 grudnia 2015
do obserwator: Jadąc od Krakowa można zastosować minimum 2 objazdy... Wystarczy włączyć myślenie a wyłączyć gpsa który pokazuje zakopiankę jako najkrótszą i najszybszą drogę...
anya14:51, 29 grudnia 2015
no to w tym roku tez beda ekscesy - ale przy okazji sie obkupia na Krupówkach bo wiadomo ze 1 stycznia to tam dzien roboczy
olo14:46, 29 grudnia 2015
Cepry parte na Zakopane. Choćby bez śniegu.
Obserwator14:21, 29 grudnia 2015
z Krakowa do Zakopanego jazda trwa od 4 do 5 godzin.(normalny czas 1,20min.) Powodzenia.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij