Poniedziałek, 01 marzec 2021, Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
-0°
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 69
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
01.01.2016, 09:10 | czytano: 1337

Kolędnicy na sesji

Miłym zaskoczeniem dla radnych gminy Kościelisko była wizyta kolędników podczas ostatniej sesji. Z kolędą przyszły dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca Polany im. Stanisława Nędzy Kubińca.

- Nasz zespół może poszczycić się długą i bogatą historią, gdyż istnieje nieprzerwanie od 1947 r. Zespół Polany jest nieocenionym ambasadorem podhalańskiej ziemi – mówi Mateusz Nędza- Kubiniec. - Odgrywa znaczącą rolę w upowszechnianiu kultury ludowej i jest wizytówką wsi Kościelisko. Dlatego przywiązujemy uwagę, że zawsze pojawiać się podczas ważnych dla naszej gminy wydarzeń - dodaje.

js, zdj. Józef Słowik
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
agent_xyz16:43, 1 stycznia 2016
Hm, jest niejaki problem z tym tzw. "miłym zaskoczeniem". Czy zespół kolędniczy ma prawo przerwać, mile bądź niemile, prace Rady Gminy? Tradycja tradycją ale 'dura lex sed lex', i radni na sesji pracowali, więc nie wolno im było przeszkadzać zaskakując ich, choćby i najmilej na świecie. Forum Rady Gminy, zwłaszcza w trakcie swoich obrad podczas sesji to z całą pewnością nie jest odpowiednie wydarzenie do pojawienia się na nim kolędników.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze samorządowe powinny w czasie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa - przyznawać sobie i urzędnikom nagrody?

Tak, władze i urzędnicy ciężko pracują i nagrody im się należą
Nie, w obecnej sytuacji takie nagrody nie powinny być wypłacane
Nie mam zdania, to sprawa między pracodawcą a pracownikiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij