Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 83
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
02.02.2016, 09:10 | czytano: 3740

Nowy szef małopolskiej policji

zdj. T. Cichocki

Insp. Tomasz Miłkowski zastąpił gen. Mariusza Dąbka na stanowisku Małopolskiego Komendanta Policji - podały krakowskie media.

Nowy komendant wojewódzki pochodzi ze Śląska. Pracował w tamtejszej Komendzie Wojewódzkiej Policji, następnie w Szkole Policji w Katowicach, a ostatnio jako zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Insp. Tomasz Miłkowski jest doktorem nauk prawnych. Za osiągnięcia w służbie wyróżniony Brązową i Złotą Odznaką "Zasłużony Policjant", Brązowym Medalem "Za zasługi dla Policji" oraz Medalem Srebrnym "Za długoletnią służbę".

Źródło: Policja.pl, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
zyg.09:24, 5 lutego 2016
Pamiętam jak były zmiany szefów na pierwszej nasiadówce etatowi wazeliniarze w swoim wystąpieniu powitalnym cyt. "właściwy człowiek na właściwym stanowisku" itd. itp. Po pierwszym zamoczeniu czterech liter, lub jak nie załapał się do ścisłej kadry, nagle nastąpiła negatywna zmiana zdania.
Jednego byłego, ale niższego szczebla to nadali mu ps. "SOMOZA". czołem Wasz stary wiarus....
analityk 322:54, 3 lutego 2016
Zdawałem egzamin na kierowcę TAXI , musiałem przejść pozytywnie badania psychotechniczne mimo , że poprzednio takie miałem uzyskując licencje lotniczą , czy ONI nowo mianowani na dużo wyższe stanowiska takowe badania przechodzą ?
analiyk222:50, 3 lutego 2016
Bez urazy ,ale czy jest lojalny i wobec czego ,czy karierowicz ?
analityk22:46, 3 lutego 2016
Ale nie ma medalu zasłużonego strażaka , niepełne kwalifikacje , nie nadaje się ,pytanko '' jaka opcja polityczna ?..
mieszkaniec19:04, 2 lutego 2016
W Gazecie Krakowskiej jest artykuł o liście pożegnalnym p. Dąbka do policjantów, warto poczytać komentarze co sądzą o swoim byłym szefie podwładni.
SD14:28, 2 lutego 2016
Ale ma medali,a olimpijskiego nie ma.!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij