Burmistrz gotów do rozmowy o wysokich cenach ścieków - podhale24.pl
Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Czarny Dunajec
Clouds
18°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.796 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
15°
Wiatr: 1.764 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
64 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
10.02.2016, 14:08 | czytano: 1785

Burmistrz gotów do rozmowy o wysokich cenach ścieków

Burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda zaprosił do rozmowy autorów petycji sprzeciwiającej się wysokim cenom ścieków w gminie.

O sprawie pisaliśmy w tekście "Ruch Społeczny "Wpuszczeni w kanalizację" zebrał półtora tysiąca podpisów. Chce niższych stawek i kontroli Urzędu Ochrony Konsumenta i Konkurencji".

"W odpowiedzi na petycję Ruchu Społecznego "Wpuszczeni w kanalizację" złożoną w dniu 04.02.2016 w sekretariacie Urzędu Miasta w Szczawnicy, zapraszam organizatorów akcji Pana Tomasza Hurkałę - Radnego Powiatu Nowotarskiego, byłego Sekretarza Miasta oraz Jeroena Lenssincka do spotkania przy współudziale mieszkańców Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek, na którym obydwie strony będą miały szansę przedstawienia swoich stanowisk. Dotychczas inicjatywa z Państwa strony jest szeroko komentowana w miejscowych gazetach i tylko spotkanie przy współudziale zarówno mieszkańców jak i dziennikarzy niezależnych mediów jest szansą na kompleksowe wyjaśnienie wszystkich aspektów związanych z kanalizacją w Szczawnicy a nie tylko populistyczne nagłaśnianie tematu rozbudowy kanalizacji i związanych z tym cen ścieków. Zapraszam do współpracy i proszę o kontakt w sprawie organizacji spotkania" - czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji przez szczawnicki magistrat.

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Zatroskany09:53, 11 lutego 2016
Przy zarobkach burmistrza ,oraz tego ,że korzysta on w dużej części z darmowej toalety, płatnej przez podatników nie jest pan burmistrz zainteresowany obniżaniem stawek za wodę i ścieki w Szczawnicy.chociaż takie działania przynosiły by popularność wśród mieszkańców.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas