Nie świeci już telebim reklamujący klub GoGo - podhale24.pl
Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława
Szczawnica
Clear
29°
Wiatr: 2.7 km/h Wilgotność: 50 %
Clouds
27°
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 71 %
Clear
28°
Wiatr: 3.312 km/h Wilgotność: 47 %
Clear
28°
Wiatr: 2.34 km/h Wilgotność: 44 %
Clear
30°
Wiatr: 9.936 km/h Wilgotność: 45 %
Clear
28°
Wiatr: 7.596 km/h Wilgotność: 53 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
70 %
Zakopane
36 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 35 | 70 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 18 | 36 %
09.03.2016, 11:55 | czytano: 2546

Nie świeci już telebim reklamujący klub GoGo

ZAKOPANE. Na Krupówkach nie świeci już telebim reklamujący jeden z klubów GoGo. Wszyscy zastanawiają się, czy to zasługa ostatniego protestu członków Kościoła Domowego, czy też zwykła awaria.

Fot. Józef Słowik
Fot. Józef Słowik
Na to pytanie nie jest w stanie odpowiedzieć jeden z głównych orędowników wyłączenia reklamy z roznegliżowanymi panienkami Józef Figiel, przewodniczący Komisji Rodziny i Spraw Społecznych Rady Miasta w Zakopanem.

- Wiem, że Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Zakopanem wszczął postępowanie administracyjne, które ma sprawdzić czy telebim może w ogóle w tym miejscu być – mówi przewodniczący Figiel. – Dodatkowo na nasz wniosek sprawą zajmuje się zakopiańska policja. Chodzi nam, o to żeby zweryfikować czy nie łamie on zasad obyczajności. Nie chcę na razie przesądzać, czy wyłączenie urządzenia było spowodowane protestami mieszkańców, czy awarią. Tak, czy tak dobrze, że nie działa.

Przypomnijmy, że od początku roku do zakopiańskich radnych docierały kolejne protesty przeciwko telebimowi jednego z klubów GoGo, mieszczącego się w pobliżu Krupówek. Pod protestacyjną petycją podpisało się 1209 osób z Kościoła Domowego działającego w ramach ruchu oazowego, a zrzeszającego wiernych zakopiańskich parafii.

W swoim liście do władz miasta napisali m.in.: Reklama ta jest promocją rozpusty, a w związku z tym deprawacją dzieci i młodzieży. Obecność takiej reklamy jest przemocą moralną wobec obywateli i obrażaniem przede wszystkim wierzących mieszkańców Zakopanego – miasta, które szczyci się krzyżem w herbie oraz wspaniałymi tradycjami góralskimi i chrześcijańskimi.

Protestujący domagali się od burmistrza Leszka Doruli, aby podjął działania, które będą skutkowały usunięciem reklamy z roznegliżowanymi panienkami tańczącymi na rurze. To wtedy radni z Komisji Rodziny zdecydowali się wystąpić do Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem, aby ten podjął niezbędne kroki celem wyeliminowania telebimu reklamującego jeden z klubów GoGo.

Józef Słowik
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Jar14:42, 10 marca 2016
nie trzeba być osłem ,, żeby to zrozumieć [ bez urazy]
0
osioł21:27, 9 marca 2016
zdycha zakopane zdycha i neon
0
jo20:31, 9 marca 2016
a co ma chrześcijaństwo do burdelu. kto chce to idzie do kościoła, a kto chce to do burdelu,
0
baciok@12:56, 9 marca 2016
Żądam przywrócenia telebimu. Zawsz jak byłem w Zakopanem to wyrównywało mi się ciśnienie jak tam popatrzyłem. Można powiedzieć jeździłem w celach leczniczych. Jak tu teraz żyć???
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas