Czwartek, 03 grudzień 2020, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Zakopane i okolice
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-4°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 86
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-4°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-7°
Wiatr: 9.684 km/h Wilgotność: 89
Clear
-12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.05.2016, 13:24 | czytano: 3890

Złodziej złapany

SZCZAWNICA. Policjanci zatrzymali chwilę po włamaniu do sklepu 22-letniego złodzieja z Krościenka.

- 1 maja, tuż po godzinie 2.00, policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku otrzymali informację o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie Szczawnicy relacjonuje asp. szt. Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. - Sprawca, po wybiciu szyb w drzwiach sklepu, skradł z niego papierosy oraz bilon, powodując straty w wysokości 250 zł.

Szybka reakcja policjantów pozwoliła niedługo po włamaniu zatrzymać złodzieja. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Krościenka. - Nadal posiadał przy sobie skradzione papierosy oraz część bilonu. Zainteresowanie policjantów wzbudził również rower, którym się poruszał, w związku z czym został on zabezpieczony. Jak się później okazało rower został skradziony na terenie Krościenka chwilę przed włamaniem - dodaje rzecznik.

22-latkowi grozi grzywna oraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

oprac. r/ źródło: KPP Nowy Targ
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij