Czwartek, 12 grudzień 2019, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
25.06.2016, 20:41 | czytano: 1580

Rowerzyści chcą więcej ścieżek rowerowych. Zakopiańska Masa Krytyczna (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Przez Zakopane przejechało ponad 100 rowerzystów, aby zwrócić uwagę na rosnący ruch jednośladowców na Podhalu i potrzebę budowy ścieżek rowerowych.

Cykliści wyruszyli z miasteczka Joy Ride Zako Days, które powstało na Dolnej Równi Krupowej (zdjęcia tutaj).

Trasa liczyła 13 kilometrów. Rowerzyści dotarli do Szymoszkowej, skąd ulicą Sobiczkowa Bór przejechali na Krzeptówki, a następnie pod Wielką Krokiew, Drogą na Antałówkę. Przejazd zakończył się znów na Dolnej Równi Krupowej.

js/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
józefa09:06, 27 czerwca 2016
Nie budują ścieżek ...bo przy innych inwestycjach więcej obierze się po palcach...tak naprawdę w Zakopanem nie mogą sobie poradzić z dojazdem do kurortu, Sonik góry sprząta, Kasprowy sprzedany,dewelopery warszawskie budują jak chcą gdzie chcą ...a władza pilnuje swojego interesu PRYWATNEGO
Zakopian11:04, 26 czerwca 2016
Witam, sam sporo jeżdzę na rowerze. Zakopane miastem turystycznym... A gdzie turystyka rowerowa??? Jest ledwie KILKA ścieżek rowerowych z których większość urywa się nagle ni w p***dę ni w oko. Po ulicach strach jechać, gdzie IDIOCI na podwójnej ciągłej wyprzedzają na trzeciego! Nawet na Równi Krupowej są znaki zakazu ruchu kołowego, wyjątku dla roweru pod znakiem nie ma... Gdzie jeżdzić??? Po chodniku? Co chwilę przejście dla pieszych i zgodnie z przepisami trzeba rower zatrzymać i przejść prowadząc go i tak co chwila... Wiadomo - priorytet to ZNANY ZAKOPIAŃSKI DEPTAK a dla rowerzystów ch*** wielki.
do gh10:27, 26 czerwca 2016
chodź na zebrania wiejskie i czytaj trochę więcej- wtedy pewnie byś wiedział że przez Gronków budowana będzie przez Gminę w przyszłym roku ścieżka rowerowa która stanowić będzie fragment II etapu szlaku wokół Tatr- od Nowego Targu do Kacwina i granicy państwa.
s07:55, 26 czerwca 2016
Z Nowego Targu do zakopanego to powinien byc oblig.
To ma sens23:41, 25 czerwca 2016
Głosujcie na projekt w budżecie obywatelskim województwa
Chodźcie na Turbacz a do projektu dołóżmy
darmowy przejazd busem do Nowego Targu z rowerem
Zapraszamy
gh22:59, 25 czerwca 2016
Przez Gronków też ścieżki , ciągle ta wieś na uboczu
fred21:01, 25 czerwca 2016
No i po co wydawać tyle forsy na te ścieżki,cy ktoś widział kogoś na rowerze jak pada deszcz albo zimą na ściezkach
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij