Czwartek, 12 grudzień 2019, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 98
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
04.02.2017, 15:18 | czytano: 2741

Porozumienie z politechniką

Fot. Starostwo Tatrzańskie

Powiat Tatrzański zawarł porozumienie z Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki.

Podpisali je starosta tatrzański Piotr Bąk i rektor uczelni prof. dr hab. inż. Jan Kazior. Przedmiotem porozumienia jest ścisła współpraca między powiatem a politechniką w wielu dziedzinach. W umowie zapisano, że ma ona dotyczyć organizacji wspólnych przedsięwzięć naukowych, naukowo-badawczych oraz edukacyjnych o tematyce związanej w szczególności z architekturą, budownictwem, gospodarką przestrzenną, inżynierią i ochroną środowiska, ochroną zabytków, planowaniem przestrzennym, budową systemów informacji o terenie, rozwojem infrastruktury, komunikacją, transportem, energetyką w tym w zakresie energii odnawialnych, rozwojem lokalnej gospodarki.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Elektorat17:10, 4 lutego 2017
To pozorowane działania. Jaka nauka i naukowcy są w Zakopanem do współpracy? Starostwo pozorowanymi działaniami chce przykryć swoją bezczynność i nieróbstwo.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij