Czwartek, 13 sierpień 2020, Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Jabłonka i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
19°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 89
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 56
Clouds
17°
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 78
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
04.02.2017, 15:18 | czytano: 2884

Porozumienie z politechniką

Fot. Starostwo Tatrzańskie

Powiat Tatrzański zawarł porozumienie z Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki.

Podpisali je starosta tatrzański Piotr Bąk i rektor uczelni prof. dr hab. inż. Jan Kazior. Przedmiotem porozumienia jest ścisła współpraca między powiatem a politechniką w wielu dziedzinach. W umowie zapisano, że ma ona dotyczyć organizacji wspólnych przedsięwzięć naukowych, naukowo-badawczych oraz edukacyjnych o tematyce związanej w szczególności z architekturą, budownictwem, gospodarką przestrzenną, inżynierią i ochroną środowiska, ochroną zabytków, planowaniem przestrzennym, budową systemów informacji o terenie, rozwojem infrastruktury, komunikacją, transportem, energetyką w tym w zakresie energii odnawialnych, rozwojem lokalnej gospodarki.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Elektorat17:10, 4 lutego 2017
To pozorowane działania. Jaka nauka i naukowcy są w Zakopanem do współpracy? Starostwo pozorowanymi działaniami chce przykryć swoją bezczynność i nieróbstwo.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij