Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 82
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.04.2017, 09:31 | czytano: 5500

Od 9 maja utrudnienia na zakopiance

Po długim weekendzie, we wtorek 9 maja, jeżeli warunki atmosferyczne na to pozwolą, rozpocznie się wymiana warstwy wiążącej nawierzchni, na odcinku 5,5 km zakopianki od Lubnia do Krzeczowa.

Pomiędzy 9 i 11 maja 2017 r. nawierzchnia będzie frezowana. Pojazdy będą kierowane na objazd drogą wojewódzką przez Mszanę Dolną do Skomielnej Białej. Miedzy 12 i 15 maja ruch odbywał się będzie „Zakopianką”, po sfrezowanej nawierzchni. Od 16 maja do 18 maja na sfrezowanym odcinku układana będzie warstwa ścieralną nawierzchni i ruch skierowany zostanie ponownie na objazd drogą wojewódzką przez Mszanę Dolną oraz przez Skomielną Białą.

Prace prowadzone będą we wtorek, środę i czwartek, bowiem są to dni z mniejszym natężeniem ruchu. Wymiana warstwy ścieralnej nawierzchni jest konieczna ze względu na utratę odpowiedniej szorstkości przez istniejącą warstwę, co powoduje mniejszą przyczepność pojazdów.

Źródło: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie/ r/
najnowsze informacje
komentarze
Tenczynian10:20, 29 kwietnia 2017
Pytam się Po Co ???????
Chyba żeby ci od budowy nowej zakopianki mieli lepszą drogą, albo drogowcy nie mają na co wydać kasy, bo zabardzo postarali się o dofinansowanie i muszą teraz teraz tą kasę gdzieś wyprać, bo w przyszłym roku mogą dostać mniej, jak nie spożytkują tego co mają teraz.
Kto pozwala znowu na marnotrawienie naszych pieniędzy.
Remont zrobić po zakończeniu prac przy nowym odcinku
resor22:13, 28 kwietnia 2017
Znowu? A co tej drodze dolega? Może kolor asfaltu niemodny? Z Lubnia do Mszany masakra i jest OK?
Sag13:46, 28 kwietnia 2017
Hm, oprócz tego ciągle budowa S7, remont 4 mostów na DK28 w najbliższej okolicy... Fajnie ze sie dzieje ale nie możnaby tego podzielić rozsądnie? Klęska urodzaju :D
wiki09:43, 28 kwietnia 2017
Już widzę te korki.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij