Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Szczawnica i okolice
Rain
12°
Wiatr: 8.64 km/h Wilgotność: 91
Rain
11°
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88
Clouds
12°
Wiatr: 11.52 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 12.708 km/h Wilgotność: 92
Clouds
13°
Wiatr: 12.276 km/h Wilgotność: 91
Clouds
11°
Wiatr: 9.504 km/h Wilgotność: 94
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
12.01.2018, 15:12 | czytano: 4547

Maturzyści zatańczyli poloneza na Krupówkach (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

To już szósty rok kiedy uczniowie klas maturalnych z Zakopanego tańczą wspólnie poloneza na Krupówkach. W tegorocznym wzięło udział kilkuset uczniów. Niektórzy z nich przygotowali na ten dzień stroje karnawałowe.

Polonez dla uczniów to rozpoczęcie okresu balów studniówkowych, ale także jest to już ostatni dzwonek na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu dojrzałości.

Życzenia maturzystom złożyli przedstawiciele władz powiatu, miasta oraz dyrektorzy zakopiańskich szkół, życząc im miedzy innymi udanych balów studniówkowych, powodzenia na maturach i połamania piór.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Enapokaz13:25, 15 stycznia 2018
Tych dyrektorów już być nie powinno na stanowisku !
Gdzie kurator gdzie starosta jako organ prowadzący ?
Enapokaz13:24, 15 stycznia 2018
Takie bzdury tylko w Zakopanem.
sawuawiwr19:30, 13 stycznia 2018
@fobia:Nauczyciele mówią : brak wychowania to wina rodziców, z kolei rodzice mówią : dziecko w szkole pół dnia , to nauczyciele winni ,że ich nie wychowują . Wynika z tego ,że ulica wychowuje młodzież . Życie nie polega na umiejętności zatańczenia poloneza , czy innego już nowoczesnego wygibusa ,ale na innych ważniejszych sprawach i liczyłbym faktycznie na to by szkoła wychowywała i przekazywała wiedze , niekoniecznie taneczną , choć tą w ramach godzin pozalekcyjnych Tak jest na całym świecie , ale nie w Polsce , bo w Polsce brak jest nauczycieli którzy chcieliby cokolwiek zrobić bezinteresownie .Tacy jeszcze do niedawna byli ,ale skończyli się z rokiem 1989 .Teraz tylko kasa, kasa, kasa i niezadowolenie totalne . Dobrze ,że reforma trochę przerzedzi to towarzystwo .
milemari14:25, 13 stycznia 2018
super! niech się młodzież bawi.. bardzo dobry pomysł. dziękujemy dyrekcji szkół..
Tomek10:53, 13 stycznia 2018
Do a - a w co mieli się poubierać we fraki i suknie balowe? Przynajmiej umieją się bawić.
Do dobre wychowanie- Może i młodym i dzieciom brak wychowania ale od kogos się uczą chamstwa i arogancji. Nie mam nic do osób starzych ale wystarczy wsiąść do autobusu miejskiego.Ledwo zajedzie na przystanek a babka z dziadkiem zrywu dostają by miejsce zająć przejechac 1 przystanek. Nie mówiąc o tym , żę nie zrobią miesca kobiecie w ciąży czy z matce z dzieckiem- które płaci za bilet! I gdzie ta Kultura?!
fobia18:32, 12 stycznia 2018
@dobre wychowanie - dobre wychowanie wynosi się z domu. ze szkoły masz wynieść wiedzę. faktem natomiast jest, że dziś nauczyciel nie jest żadnym autorytetem - bezstresowe wychowanie. Kiedyś funkcjonowało pojęcie "wychowawca" choć też było trudno o takiego dobrego. ja akurat miałem to szczęście - pozdrawiam Pani Lidio
dobre wychowanie16:38, 12 stycznia 2018
To ,że tańczyć co nie co potrafią to widać , ale czy poza tańcem coś umieją , bo wydaje się ,że niewiele widząc to na ulicy i gdziekolwiek. Nawet miejsca ustąpić w miejscu publicznym osobie starszej ich psorzy nie nauczyli . Skandaliczne top nauczanie , ci nauczyciele i reszta , o której nie wspomnę . Gdzie dawne czasy ,że od tego zaczynano naukę - od dobrego wychowania , ale skoro sami nauczyciele tylko o strajkach myślą , to trudno się dziwić tej reszcie . To trzeba wieku.
a16:28, 12 stycznia 2018
Tandeta i brak wyczucia! Przyzwolenie na szarganie tradycji, a dnem dna jest już zupełnie to ubieranie obcasów i spódnic przez chłopców!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij