Nocny napad na sklep w Poroninie - podhale24.pl
Nowy Targ
Clouds
12°C
Clouds
12°C
Clouds
15°C
Clouds
15°C
Clouds
15°C
Clouds
13°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Kartka z kalendarza
21.04.2018, 09:10 | czytano: 7198

Nocny napad na sklep w Poroninie

Około godz. 23 w nocy do sklepu monopolowego w Poroninie wszedł zamaskowany mężczyzna, przedmiotem przypominającym broń sterroryzował obsługę i zażądał wydania pieniędzy z kasy.

Obsługa spełniła jego żądanie. Napastnik dostał 300 zł, wybiegł ze sklepu i zniknął. Mimo natychmiastowej reakcji policji, sprowadzeniu psa tropiącego, nie udało się zatrzymać napastnika. Trwają jego poszukiwania.



pk/r/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
jolka19:30, 26 kwietnia 2018
Nie martwcie się, on pewnie niedługo tam wróci. W końcu musi wydać swoje 300zł :-)
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
13
06.2026
Nie przegap!
16
06.2026
Nie przegap!
14
06.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas