Pierwsze miejsce nowotarskich funkcjonariuszy - podhale24.pl
Rabka Zdrój
Clouds
11°C
Clouds
12°C
Rain
15°C
Rain
16°C
Clouds
15°C
Clouds
13°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Kartka z kalendarza
23.06.2018, 17:28 | czytano: 5419

Pierwsze miejsce nowotarskich funkcjonariuszy

W Krakowie odbył się II etap eliminacji XXV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”, w którym udział wzięło 21 drużyn, reprezentujących wszystkie komendy miejskie i powiatowe z garnizonu małopolskiego.

W generalnej klasyfikacji wygrała Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu w składzie sierż. Jerzy Monterian i st. post. Patryk Adamowski.

Policjanci rywalizowali w konkurencjach: sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego, sprawdzian sprawności fizycznej, stosowanie technik obezwładniania osób i test wiedzy zawodowej.

Nowotarscy policjanci zmierzają się teraz z policjantami z całej Polski w finale XXV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”, który odbędzie się w Szkole Policji w Słupsku w dniach 12-14 września 2018 roku.

Źródło: KPP Nowy Targ. oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
propaganda sukcesu10:40, 26 czerwca 2018
Pierwsze miejsce w ilości patroli pieszych po rynku ! Wysyłają ich na zawody a kto patroluje miasto ?
0
.14:41, 25 czerwca 2018
@zołza
zapodaj telefon to Ci podam namiary na tego z prawej
Reklama
0
Zadział09:17, 25 czerwca 2018
Hej, Orły, Sokoły! Dobrze wiedzieć, że jesteście tacy świetni.Może się do was zgłoszę, bo od 19 lat pewnego kryminalisty nie może znaleźć kompetentna i zaangażowana KPP w NT.
0
zołza.21:08, 23 czerwca 2018
Też bym się dała im obezwładnić :))))
0
boopoob20:16, 23 czerwca 2018
Gratulacje :-)
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
05
06.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
4
Czwartek
Imieniny:Franciszka, Kwiryna
Kliknij po więcej