Reprezentacja siatkarzy trenuje w Zakopanem (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii
Rabka Zdrój
Clear
25°
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 42 %
Clear
26°
Wiatr: 1.548 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
26°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 44 %
Clouds
27°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 43 %
Clear
29°
Wiatr: 6.192 km/h Wilgotność: 44 %
Clouds
26°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 47 %
Jakość powietrza
58 %
Nowy Targ
44 %
Zakopane
40 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
01.08.2018, 08:37 | czytano: 3245

Reprezentacja siatkarzy trenuje w Zakopanem (zdjęcia)

Najlepsi polscy siatkarze, pod wodzą selekcjonera Vitala Heynena, mają zgrupowanie w Centralnym Ośrodku Sportowym w Zakopanem. Przygotowują się ti do wrześniowych Mistrzostw Świata w Włoszech i w Belgii.

Fot. Piotr Korczak
Fot. Piotr Korczak
Do Zakopanego przyjechali w niedzielę. Kadra liczy 15 osób. Treningi mają charakter siłowo-wytrzymałościowy, techniczny i prewencyjny. - Na obozie w Zakopanem czujemy się dobrze, zwłaszcza, że jest to dla nas miła odmiana po spalskich lasach. Oczywiście z chęcią do nich wrócimy, ale zgrupowania w różnych ośrodkach działają pozytywnie. Nie mamy zaplanowanych wspinaczek, ale być może w wolnym czasie niektórzy spróbują wybrać się w góry. Jednak wszystko z głową i bezpiecznie, żeby nie przeciążyć zbytnio organizmu, bo potrzebujemy sił na treningi – relacjonuje przyjmujący Artur Szalpuk.

Przez pierwsze dni z kadrą trenował Wilfredo Leon, który od przyszłego roku będzie mógł bronić barw reprezentacji Polski.

Zgrupowanie w zimowej stolicy Polski zakończy się 8 sierpnia. Następnie kadra Vitala Heynena przeniesie się na kilka dni do Spały, a potem czeka biało-czerwonych seria meczów towarzyskich. W Ostrowcu Świętokrzyskim zmierzą się z Kamerunem, od 24 do 26 sierpnia wezmą udział w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera w Krakowie, gdzie ich rywalami będą zespoły Francji, Kanady oraz Rosji, a 4 i 5 września zagrają z Belgią w Szczecinie.

FIVB Mistrzostwa Świata 2018 rozegrane zostaną od 9 do 30 września w Bułgarii i Włoszech. Polacy trafili do grupy D, w której zmierzą się z Kubą, Portoryko, Finlandią, Iranem i Bułgarią. Do Warny odlecą 10 września. Pierwsze spotkanie rozegrają dwa dni później.

Źródło: Polski Związek Piłki Siatkowej, oprac. r/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
mrmrm16:46, 1 sierpnia 2018
czy pan redaktor (lub ktokolwiek) wie, czy odbywają się treningi otwarte dla kibiców?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas