Środa, 13 listopad 2019, Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Mist
13°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
21.08.2018, 12:10 | czytano: 9998

Jarosław Kaczyński przyjechał w góry

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, tak jak rok temu spędza urlop w górach. Lider partii rządzącej w towarzystwie ministra Joachima Brudzińskiego wędruje po Beskidzie Sądeckim. Szlak zaprowadził go też w nasze strony - wszedł na Błyszcz, górę położoną w Tylmanowej.

Zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego na Błyszczu dostaliśmy od jednego naszego czytelnika Tomasza. Dziękujemy.

Poniżej tweet zamieszczony przez ministra Joachima Brudzińskiego.
r/
najnowsze informacje
komentarze
do Małgorzata11:11, 25 sierpnia 2018
Droga Pani. Skoro telewizja TRWAM tak was uspokaja ,to skąd w was tyle agresji chociażby na marszach odnośnie zaostrzania ustawy aborcyjnej. I proszę nie stawiać obłudy na równi z wolnością słowa. Kaczor Donald też ma swoją oglądalność a Myszka Miki swoich fanów. Wasz problem polega na tym że wszystko co nie pisowskie atakujecie w sposób godny inkwizycji. Kolejna przypadłość to zawłaszczanie patriotyzmu. Jak nie popiera pisu to nie patriota. Śmieszne to i tak prymitywnie ..........że gdyby głupota latała to pewne miejsca raz w tygodniu świeciły by pustkami.
kogitator08:44, 24 sierpnia 2018
@ Koza:
A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że te mieniące się być lewicowymi partie za rok, tuż przed wyborami, nagle przypomną sobie o ludziach i nagle zaczną zabiegać o nasze głosy, podczas gdy teraz siedzą cicho. Za późno już wtedy będzie na ogłaszanie szumnych deklaracji! A ten Leszek to nie to że nic nie dał, ale wręcz zabrał wielu rodzinom zasiłki na dziecko. Tak, zwłąszcza SLD jest niebezpieczne i szkodliwe, bo blokuje przejście do Sejmu innym partiom, nowym twarzom.
Pozdrawiam Małgorzata01:01, 24 sierpnia 2018
Do do Krystian. Ileż w pani jest nienawiści to niesłychane. Pan Krystian pisze o Polakach nie pisowcach czy ubekach. A ja jak nie lubię tvenu to nie oglądam bo tam same kłamstwa mówią a ty jak nie lubisz tvp to też nie oglądaj weź ze mnie przykład i oglądaj telewizję Trwam i będziesz na pewno spokojniejsza.
do Krystian13:51, 23 sierpnia 2018
Ja czuję się obrażona słuchając TVP1 . Przy takim cyrku jak funduje mam Kurski dziwie się że ktoś może się czuć nie obrażony. Obrażanie wszystkich mających inne zdanie,poglądy ,wyznanie przez wyznawców jedynie słusznej partii już mi tak spowszechniało że nic mnie już nie dziwi. Nawet jak by Kryśka zrobiła szpagat i oznajmiła światu że barany w Tatrach przemówiły ludzkim głosem w związku z tym poparcie rośnie nie zaprotestuję. Taka jestem odporna na obrażanie. Nie obrażaj ludzi? Czyli pisowców? Tak?
Krystian10:38, 23 sierpnia 2018
Karol przylep sobie taśmę na drzwi. Durnota to opozycja robią ustawkę i jeszcze nie potrafią nic mądrego wymyślić. Więc nie obrażaj Polaków.
Do odpowiadającego10:18, 23 sierpnia 2018
No fakt można znaleźć osoby godne zaufania takie jak: Chlebowski, kulturalny prof. Niesiołowski, inteligentny jak Petru, szczery jak Drzewiecki, kompetentni jak Sikorski czy Sienkiewicz, elokwentni jak Komorowski , gospodarny jak Rostowski mógłbym tak długo. Rzeczywiście najlepsi są w PO, a ja nierozsądny zapatrzony w PiS. pozdrawiam
koza do kogitator08:10, 23 sierpnia 2018
Dokładnie. Prawda jest taka ze w Polsce partie lewicowe są tylko z nazwy. Nie ma lewicowych partii i PIS zgarnął im elektorat. SLD jak było u władzy nie dbało o politykę rodzinną Leszek twierdził że polskie rodziny mają się dobrze i wsparcie w postaci gotówki jest im na tym etapie nie potrzebne. A wystarczyło wtedy dać powiedzmy 200+ Wolał wysłać policjantów na emeryturę po 15 latach żeby zapewnić sobie elektorat. Dlatego na nich nie głosuję. Kizianie z kościołem też im szło nie gorzej jak PIS-owi. Nowoczesna stanęła na środku z platformą a Razem jest winne sukcesu PIS-u w ostatnich wyborach. Zabrali 3% głosów zjednoczonej lewicy i ci nie weszli do sejmu. Wszystko. Nie mamy lewicowej partii i PIS to wykorzystał. Za głupotę lewicowych polityków zapłaciliśmy zbyt wysoką cenę.
kogitator21:44, 22 sierpnia 2018
@ duża rodzina:
Zdziwiłbyś się zapewne gdybyś się dowiedział jak duże rodziny mają dobrze w Szwecji, Francji, i paru innych krajach. W porównaniu z nimi rozwiązania PiS to naprawdę komuna i średniowiecze. Ale gdzie jest prawdziwa lewica, gdzie są te wszystkie Zandbergi itd.? Oni tylko ściemniają, prawdziwa troska o ludzi płynie z tego okropnego PiS i taka jest cała prawda. Nie masz dziś w Polsce innej partii która troszczyłaby się o ludzi, o społeczeństwo polskie - wielki wstyd.
Nie podoba mi się PiS, ale wszystkie inne partie są dużo, dużo gorsze i mają nas, Polaków, za śmieci.
karol20:13, 22 sierpnia 2018
Ech, Janosik. No Wodzu On nasz umiłowany, Słońce Karpat. Bez jego miłościwego skinienia ani poranka, ani wieczora byśmy nie zaznali.Prezes Wszystkiego i Okolic. Da papu i podetrze nieporadnych jak trzeba. Ostatnio takie bzdety czytałem w latach pięćdziesiątych na cześć generalissimusa Stalina. Towarzyszu Janosik. Przekraczacie nie tylko granice dobrego smaku, ale dzięki Wam i durnota zaczyna nabierać nowego, głębszego znaczenia.
Duża rodzina17:32, 22 sierpnia 2018
Gadajcie co chcecie, ale ja pierwszy raz w życiu nie brałem pożyczki na wakacje i na wyprawkę dla dzieci. Więc moja rodzina głosuje na PiS
Janosik16:39, 22 sierpnia 2018
Niby zwycięski Chrobry wzmacniasz państwo nasze,

Ty , który od nowa polską godność wskrzeszasz,

Jak orzeł ponad skałą wzlatujesz i zawsze,

To Ty masz rację, Ty na pomoc spieszysz.

Tyle dróg przejść musiałeś, wodzu nasz zwycięski,

Tyle klęsk przejść musiałeś by podnieść się z klęski,

Tyle lat musiałeś czekać by teraz już w chwale,

Rządzić Polską, by zmieniać nasz kraj stale
kogitator15:43, 22 sierpnia 2018
@ Koza:
Bez Jarosława Kaczyńskiego, który niebawem tak czy inaczej będzie musiał pójść na polityczną emeryturę, PiS nawet tych 25% nie będzie miał, natomiast będzie wciąż liczącą się siłą w polskim parlamencie. Prawdopodobnie stery w PiS przejmie Brudziński, który sprytnie zabiega o poparcie twardego elektoratu PiS (vide: jego sławny swego czasu wyskok z okrzykiem na temat złodziei i komunistów podczas przemówienia Kaczyńskiego - takie prymitywne zachowanie nam może wydawać się śmieszne, ale hardcorowy elektorat PiS właśnie takie awanturnicze i prostackie zachowania uwielbia, o czym w PiS-ie wiedzą).
Adrian15:41, 22 sierpnia 2018
W takie upały w koszuli i kamizelce? Zero potu, to niezła ściema
Beatka15:38, 22 sierpnia 2018
Należy się mu! !!!!
koza14:59, 22 sierpnia 2018
Realne poparcie dla PIS jest 23-25% i więcej nie będzie przy wyborach. Co bardziej rozgarnięci wyznawcy zaczęli się nerwowo rozglądać na boki.Propaganda rodem z Korei Pół. nie przynosi już takich efektów.Recepty na poprawę nie ma. Premier wymieniony,Maciarewicz schowany 500+ już było,mieszkań + nie widać. Trzeba liczyć się z przegraną i to wywołuje u nich niespotykaną agresję. Nienawidzą wszystkich do koła bo wiedzą że przegrają.
LudzikUSA14:03, 22 sierpnia 2018
i po co on tu przyjechal ***
Dana13:42, 22 sierpnia 2018
Do kis spod sobla Czlowieku gdzie Ty zyjesz ...szef partii ktora nie kradnie Szok...a te dodatkowe pensje premie a obsadzanie ludzmi z pis stanowisk w spolkach skarbu panstwa...to idzie juz w miliardy
Odpowiadający13:31, 22 sierpnia 2018
Pisze ten ,, do kogitatora '' ze to ,,najrozsądniejsza obcja ''czyli PiS. Proszę podać jakieś osoby z tej ekipy które budzą pełne zaufanie. Pewno do nich należy poseł Piotrowicz prof. Pawłowicz. itp. Gratuluję takich przykładów. Każdy z nas ma coś za uszami według naszych wrogów ale przecież nie na tym polega ocena jeśli sam nie umyłeś swojego ucha. A teraz postaw sobie pytanie . Co zrobiłeś dzisiaj dobrego dla innej osoby ? Dobre słowo, uśmiech niech będą codziennie w Twoim życiu. Nie oceniaj fałszywie innych bo jesteś chyba katolikiem.
ObserwatoR13:08, 22 sierpnia 2018
analizując te zdjęcia nietrudno dojść do wniosku, że są kiepskimi fotoszopkami
Pracownik12:10, 22 sierpnia 2018
Za PO żyło się na debet i ten człowiek to zmienił.
do kogitator11:21, 22 sierpnia 2018
Niestety genialna jednostka, wyjaławia wokół siebie otoczenie, podobnie było za czasów pana Piłsudskiego. PiS nie jest partią marzeń, ale przy osobach z PO, KOD, SLD czy PSL niestety pozostaje PiS, jako najrozsądniejsza opcja. Bo ww. partie jedyny plan jaki maja toobalic PiS a to trochę mało. Szkoda, że tak błyskotliwa jednostka jak Pan nie reagowała jak np. poprzednicy PiSu mianowali sędziów do TK. Wiadome wtedy już było, że dojdzie do rozróby, chociaż gdyby pis tak się nie cieszył zwycięstwem, bez problemu mógłby wcześniej odwołać tych sędziów. Jednak najlepsi to są przywódcy kodu, kody z nich ma coś za uszami. No ale cóż każdy ma swoich idoli. Pozdrawiam Pana Serdecznie
kogitator10:19, 22 sierpnia 2018
@ Ewa:
No jak jest lepiej? Rząd staje na zębach żeby kuchennymi drzwiami wprowadzić GMO do Polski (będą dwie półki w sklepach z żywnością: na jednej dwa razy drożej będziemy mieli te same produkty z napisem "bez GMO", ale do statystyk będą oczywiście brać ceny tej tańszej żywności). Chorobliwa rusofobia PiS sprawia, że cierpią nasze jabłka, z którymi polscy rolnicy nie mają tak naprawdę co zrobić, a sama Rosja się z tego cieszy, bo rozbijamy w ten sposób jedność UE, a Rosjanie chcą z każdym krajem UE negocjować oddzielnie jako większy partner, natomiast sama byłaby mniejsza od całej UE, ale Kaczyński z miłości do odległej Ameryki tę europejską jedność niweczy. Nie powiesz też że jest lepiej w służbie zdrowia. Buńczucznie pohukują na wiecach że nie wpuszczą do Polski ani jednego uchodźcy, ale kuchennymi drzwiami ściągają tysiące Ukraińców, Filipińczyków i innych. Mam uznanie do Kaczyńskiego, cenię go za wrażliwość społeczną, ale to nie zmienia faktu że pod jego rządami Polska się stacza.
Z reguły wybitne jednostki otaczały się zawsze miernotami i to jest właśnie przypadek Kaczyńskiego. To on swoim autorytetem i charyzmą dosłownie wlecze za sobą cały PiS, te wszystkie bierne, mierne ale wierne jednostki zapatrzone w prezesa, bez którego byłyby jak dziecko we mgle.
Obserwator08:16, 22 sierpnia 2018
A teraz oblicz ile podatnika kosztuje taka wyprawa zwykłego posła który podobno jest ,,ojcem dobrej zmiany '' Jlu ,,opiekunów '' przyjechało ? Ile taka wyprawa kosztuje podatnika ? Jeśli jest tak ,,dobry i sprawiedliwy "' to po co ,,obstawa "' ? Popatrz na twarz ,,On się z Was śmieje . A może go trawa łaskocze '' Jakie to przykre i smutne że ta ,,dobra zmiana "' potrafiła skłócić naród, odebrać szacunek jeden do drugiego, siać nienawiść i kłamstwo . Czy to 500 + ważniejsze jest od godności, uczciwości patriotyzmu ? Na efekty nie będzie czekać długo i co wtedy zrobicie ? Pomyśll jeśli nie za póżno i skręć z tej drogi, bo przecież chcemy żyć w zgodzie, miłości, szacunku jeden do drugiego.
Spostrzegawczy02:47, 22 sierpnia 2018
Najbardziej dziwi mnie to że najczęściej krytykują PIS ci co mieszkają za granicą. A Wyjechali jak rządziło PO.
kropek00:47, 22 sierpnia 2018
@TJ
Nie popieram żadnej partii ale to co TY wypisujesz jest żałosne:)
A było nie oglądać telewizji :)
kropek00:44, 22 sierpnia 2018
@do Robczanin.
Ty w ogóle nie powinieneś pisać komentarza, zapoznaj się z faktami wpierw i nie pleć jak POpaprańcy
ewa00:40, 22 sierpnia 2018
@do gorszy sort
".Przed jakim bogiem? Co za farmazony pleciesz. Jedyna kara jaka może go spotkać, to ta za życia! I mam nadzieję, że będzie słuszna i adekwatna do tego zrobił z tym krajem"
Farmazony to Ty pleciesz!!!
Człowieku coś z Twoją pamięcią nie tak!!! Do 2015 roku Polska była rządzona najgorzej i przez najgorszych. Teraz jest tylko lepiej!!
Zapoznaj się z historią i faktami a nie pleć głupstw.
ruda00:13, 22 sierpnia 2018
To taki nasz współczesny Janosik który zabrał złodziejom a dał dzieciom.
Hanka23:39, 21 sierpnia 2018
Cieszę się że Pan Prezes odpoczywa u nas a reszta niech pisze co chce ...miłego wypoczynku życzę Panu Prezesowi Kaczyńskiemu
gumis23:31, 21 sierpnia 2018
i ten deszcz taki dziwny , po czapce pokropil a po koszuli juz nie :D:D:D
ale jaki wodz taki fotoszop
kogitator22:23, 21 sierpnia 2018
@ Zimbor:
A nazywaj sobie, proszę bardzo, wszystkich trzeźwo myślących kodziarzami i mamutami, nie zmieni to jednak faktu, że w PiS od samego początku istnienia tej partii nie było planu B, nie było polityków o podobnym formacie co sam prezes, zazdrośnie i w porę unieszkodliwiano ewentualnych konkurentów i teraz powstała wielka przepaść pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim, wywindowanym w mediach na męża opatrznościowego, a pozostałymi, mniejszymi gwiazdami PiS: Błaszczak, Brudziński, Szydło, Morawiecki, Kurski, Cymański - to są wszystko za słabe osobowości aby kiedyś, w nieodległej już przecież przyszłości, kierować partią, nie mówiąc już o rządzie. Owszem, można ich rozsadzać na ważnych funkcjach z premierem włącznie, ale to zawsze robił Kaczyński, bez niego ta partia jest niczym. Na załączonym zdjęciu prezesa PiS widać wyraźnie jego pragnienie pójścia na polityczną emeryturę, niczym Benedykt XVI (od lat już nie sięga po urzędy żeby nie musieć latać po świecie, męczą go te wszystkie akademie, wiece - wystarczy dobrze przyglądnąć się transmisjom obrad sejmowych, gdzie mowa ciała mówi wszystko o polityku).
Tylko ja21:34, 21 sierpnia 2018
Tylko jak na takie upały to nie za ciepło ubrany pan prezes ? Nie spocony , nie zmachany , żadnego wysiłku nie widać ...po mnie to by woda ciekła , no chyba żeby mnie lekturą zanieśli i wachlowali wachlarzem ...
miko21:28, 21 sierpnia 2018
Taki jakiś młodziutki, zgadza się ten niby wypoczynek to jedna wielka ściema :D
kogitator20:54, 21 sierpnia 2018
@ Polak:
W ten sposób wszystko można nazwać że jest głupie i skończyć dyskusję. A problem, i to wielki z Jarosławem Kaczyńskim oraz jego zdrowiem, jest! Miliony Polaków zaczynają poważnie wątpić w to czy Jarosław Kaczyński jest w stanie o tym zdrowiu i tej częstotliwości powrotów do szpitala (badania, zabiegi, rekonwalescencja, itd.) nadal kontrolować cały bieg spraw w Polsce. PiS jest partią wodzowską, po jej prezesie jest długo, długo nic, a potem Brudziński, którego niska raczej popularność nigdy nie da mu społecznego mandatu do rządzenia państwem, no way!
zimbor20:49, 21 sierpnia 2018
Ale wysiew KODiarzy i UBywateli RPniętych !!!!! a kogitator to już nie słoń to mamut !!!!!!
kalina20:22, 21 sierpnia 2018
Prezes może się podobać lub nie ale na pewno nie pazerność kieruje tym człowiekiem .
TJ19:05, 21 sierpnia 2018
/.../. Osobiście mam stosunek ambiwalentny do popleczników tej partii, a może raczej pełen współczucia i akceptacji, niemniej śmieszy mnie taki news. A kto to jest Jarosław? Gościu przegrał 8 wyborów po kolei, po tym jak rządził ledwie 2 lata. Pomylił się w sprawie sojuszu z Anglikami, trójmiorze okazało się totalną porażką, wizja Turcji pomyłką. Le Pen nie wygrała, Merkel wygrała i rząd stworzyła. Wygrał wyłącznie dzięki tzw. zmęczeniu partią PO, 500+ i katolikom. Dla mnie przegryw i siara. Ale wy głosujcie dalej. Zobaczymy ile jeszcze podwyżek i poniżeń zniesiecie.
v-ce prezes19:01, 21 sierpnia 2018
ta wędrówka po górach to jedna wielka ściema !!!
Dobro rada......18:49, 21 sierpnia 2018
PiS, jedyna partia od 28 lat która uczciwie zasłużyła sobie by mieć w nazwie oprócz prawa, sprawiedliwości także i przymiotnik OBYWATELSKA!
P.S Pisanie o złodziejstwie jest bezczelnością komentujących, brakło im paliwa bo do tej pory pisali o łamaniu konstytucji to teraz w ten sposób chcą wmawiać ludziom nie prawdę.
kierowca z N.Targu18:43, 21 sierpnia 2018
Ciekawe czy jechał tam ,,zakopianką,, i stał w korkach.
Krystian18:12, 21 sierpnia 2018
Byl tak chory na swoje kolano,ze osobiscie dyrektor Szpitala Wojskowej Akademii Medycznej general,mniejsza o nazwisko,przyniosl mu laske do chodzenia po przeprowadzonej mu tam operacji kolana.Tysiace ludzi,w tym tysiace emerytow czeka w kolejkach na najdrobniejszy nawet zabieg, a ten pan majacy wszystko na swoje skinienie,bedacy tak chory ,ze nawet nie "mogl,, brac zdaniem rzecznika prasowego PiS w obradach Sejmu,dzis bez generalskiej laski,z zadowolona mina maszeruje po gorach,a tysiace chorych ludzi wysiaduje stolki na szpitalnych korytarzach oczekujac pomocy lekarskiej czesto tylko po to,aby na wlasnych nogach mogli zajsc do lazienki lub apteki po swoje leki.
ol18:06, 21 sierpnia 2018
Po operacji kolana lekarze gonią do chodzenia już na drugi dzień.Więc się nie dziwię,że Prezes chodzi po górach.Do Rabki nie daleko więc niech skręci ,bo napewno odwiedzał rodzinę swojej szwagierki.
szary17:54, 21 sierpnia 2018
@kis... rzucili niektórym 500 zł (chociaż zapowiadali, że rzucą wszystkim), a sami sobie przyznali 100 x więcej. Nie było w Polsce partii która by kradła na taka skalę, w tak bezczelny sposób, i w dodatku głośno krzycząc że nam się należy i że to wszystko dla dobra ludu.

Prezes pozwalając na to złodziejstwo kupuje sobie wierność wyznawców.
jaśmina17:27, 21 sierpnia 2018
Należy mu się wypoczynek , sami się ludzie dzielicie ciągle źle , ciągle niedobrze , narzekanie , biadolenie , czarnowidztwo . Kraj kwitnie , ludziom żyje się lepiej ale trzeba narzekać taka nasza mentalność. Ceny rosną ale wynagrodzenia też , restauracje pękają w szwach , Polacy masowo podróżują , w galeriach tłumy i jak czytam opinie typu co on zrobił z tym krajem to nie wierzę .
Mi17:25, 21 sierpnia 2018
Kargula utłukli , pawlak jeszcze zyje w wojnie polsko polskiej
Polak17:14, 21 sierpnia 2018
Jak się czyta te komentarze to normalnie jeden głupszy od drugiego.
do Robczanin.16:31, 21 sierpnia 2018
Ten człowiek nie pełni żadnej funkcji w państwie. Jego ochrona kosztuje podatnika 1,5 mil rocznie. Dla mnie ta cała sytuacja jest co najmniej śmieszna i żenująca. A upublicznianie jego zdjęć pozostawię bez komentarza.
karol16:28, 21 sierpnia 2018
Bozycku! cud mniemany. Prezoslaw chodząc p Warsiawie chromał na kolanko i ledwo zipiał. Tu, w Beskidzie Sądeckim ozezdrowiał. Musi, co Jojo moc uzdrowicielska posiada.
do kis spod.....15:46, 21 sierpnia 2018
Pisowska partia sie podzieliła? Bu ha ha ? Świetny dowcip. Żywność 30% do góry. Materiały budowlane ,energia, paliwo,wszystko praktycznie podrożało za ich rządów tak niemiłosiernie że ja bym sobie życzył żeby juz się przestali dzielić!!!!! Im prędzej tym lepiej! To dzielenie polega na totalnym drenażu kieszeni i manipulacji tzw. ciemnym ludem. Nie wiem gdzie są granice umiłowanej przez ciebie pomroczności z hasłem przewodnim. BO SIĘ NALEŻY..Ale mam nadzieję że wybory położą temu kres.
do :Przedsiębiorca14:53, 21 sierpnia 2018
Niech Żyje stary kawaler .
kis spod sobla14:46, 21 sierpnia 2018
mówiąc krótko szef partii która jako jedyna po 89 roku zamiast kraść podziliła się z ludźmi i tyle w temacie.....pozdrawiam ciepło
Jola14:45, 21 sierpnia 2018
Pierwsze zdjęcie też z TT Brudzińskiego opatrzone podobno żartobliwym (wcale nie lizusowskim) komentarzem ?Prezes Jarosław Kaczyński w #BeskidSądecki zatroskany stanem opozycji w Polsce".
Gaik14:33, 21 sierpnia 2018
Tylko czy to aby napewno nie fotomontaż?.....
kogitator14:29, 21 sierpnia 2018
@ gorszy sort:
A czy Ty w ogóle wiesz że w Polsce pod władzą PiS są więźniowie polityczni? Czy Ty w ogóle wiesz że jeśli ktoś odważy się pomyśleć choć trochę inaczej niż lider Kaczyński, to od razu jest okrzyknięty jako zdrajca ojczyzny? W Polsce Jarosława Kaczyńskiego nie wolno mieć innych niż PiS poglądów, dlatego od prawie dwóch lat non stop w więzieniu bez wyroku przebywa dr Mateusz Piskorski, założyciel partii "Zmiana" (nawet międzynarodowe organizacje przy OZN protestują przeciwko temu więzieniu w Polsce człowieka za poglądy polityczne - wygoogluj sobie jeśli nie wierzysz).
Dlatego Twoje nadzieje na dobrą zmianę w wykonaniu PiS są, że tak powiem, rozbawiające.
kis spod sobla14:26, 21 sierpnia 2018
no i ekstra tak trzymac Panie Prezesie
koza14:21, 21 sierpnia 2018
Na Luboń niech wejdzie. Żółtym szlakiem oczywiście. Takie fotki to by było coś.
do gorszy sort14:13, 21 sierpnia 2018
Przed jakim bogiem? Co za farmazony pleciesz. Jedyna kara jaka może go spotkać, to ta za życia! I mam nadzieję, że będzie słuszna i adekwatna do tego zrobił z tym krajem.
che13:52, 21 sierpnia 2018
Wzruszające. Trzeba będzie oznaczenia na szlakach pozamieniać, zamiast szlak papieski będzie prezesowski!
Nauczyciel na wakacjach13:48, 21 sierpnia 2018
Zapraszamy na Turbacz tylko z ochroną ponieważ KOD Podhale jest niebezpieczne można dostać kulą.
Przedsiębiorca13:29, 21 sierpnia 2018
Niech żyje Jarosław Kaczyński!
Obserwator13:11, 21 sierpnia 2018
ale news!
gorszy sort12:51, 21 sierpnia 2018
Nie jestem sympatykiem PIS, ale fajne fotki. Kiedyś przed Bogiem będziemy rozliczani też z tego czy wprowadzaliśmy pokój w swoim otoczeniu ("Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój"). Jak PIS doprowadzi do zgody w narodzie i przestanie dążyć do podziału na lepszy bądź gorszy sort (bo dążenie do 100% poparcia ociera się o utopię), to może zagłosuję na nich.
HipPiS12:33, 21 sierpnia 2018
Naszego Prezesa nic i nikt nie pokona, niech nam żyje 100 lat!
lhotse12:24, 21 sierpnia 2018
ta nasza służba zdrowia to prawdziwi cudotwórcy ! ciekawe czy zwykły szaraczek po operacji kolana bedzie tak śmigał po wierchach jak nasz ukochany prezes ;) toż to chyba jakiś Heros!
SLAZAK12:23, 21 sierpnia 2018
POZDRAWIAM ZYCZE ZDROWKA
Robczanin12:18, 21 sierpnia 2018
dlaczego tak oficialnie ??? Prosto ! najwazniejsza osoba w Polsce!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij