Środa, 26 czerwiec 2019, Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Nowy Targ i okolice
Clear
17°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 94
Clear
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
12.09.2018, 10:48 | czytano: 6820

Pierwszy kandydat na wójta gminy Bukowina Tatrzańska. Ma poparcie PiS-u

Radny powiatowy i geodeta Andrzej Pietrzyk został kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na wójta gminy Bukowina Tatrzańska.

Andrzej Pietrzyk ma lat 39, mieszka w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Geodezja i Kartografia ze specjalnością Szacowanie Nieruchomości oraz Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Fizyka z Informatyką. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Szacowania Nieruchomości, Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz Audytu Energetycznego Budynków.

Zawodowo realizuje się jako Biegły Sądowy z dziedziny Geodezja i Kartografia przy Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu. Od 2014 roku zasiada w Zarządzie Powiatu Tatrzańskiego. Jest prezesem Związku Podhalan oddział Bukowina Tatrzańska. Przez pięć lat prowadził dziecięcy zespół góralski działający przy Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. Ma żonę i troje dzieci.

To jak na razie jedyny - oficjalnie ogłoszony - kandydat na wójta gminy Bukowina Tatrzańska.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Bukowion08:46, 17 września 2018
Do "Źle by było": Jak się ma klapki na oczach i widzi tylko swoich to się nie widzi ilu kompetentnych ludzi jest wokół!
Bukowion08:44, 17 września 2018
To zagłosujcie na obecnego Wójta albo kogoś innego z tej opcji a kolejny Toru de Pologne MACIE JAK W BANKU!!!
wow kolo ?22:31, 16 września 2018
..a napisz, gdzie te ścieżki miły by być, albo kto da grunt. Na Rusińskim czy na Korkoszówce ? A może na Głodówce - zgłaszajcie się chętni oddać swoje grunty... Natychmiast !
Inna sprawa, że organizowanie tego TdP amatorów to POmyłka... Jaki amator po takich podjazdach śmiga... Amator chce ścieżek jak na Słowacji w Spiskiej Białej... Łatwych i przyjemnych...
I ostatnia sprawa Toru de Pologne nie należy stanowczo organizować jak jest największy sezon turystyczny. Nie wolno z ludzi żartować... Zrobić w lipcu albo we wrześniu 2019 roku.
kolo13:21, 16 września 2018
Bukowina Tatrzańska-jedyna gmina na Podhalu, gdzie nie powstał ani 1 km ścieżki rowerowej, za to na imprezkę starszych panów Tour de Bucovina kasy nie żałuje.
Do potocanie18:53, 15 września 2018
Przecież mówię że nie marzę nawet o chodnikach czy kanalizacji!
Żle by było17:25, 15 września 2018
Bardzo źle, gdyby p. Łukaszczyk nie brał udziału w wyborach. Mówisz pragmatyk z Poronina zastępca, a ilu w Zakopanem i Poroninie z innych gmin pracuje? Co to za postawa; otwartości i miłości ?
W gminie Bukowina same biznesmeny i bisnezwomeny - znajdź mi kompetentnego urzędnika.....
Nie polityk13:29, 15 września 2018
Widzę, że ruszyli wyborcy(Hejterzy) p. Łukaszczyka żeby go bronić. Czyżby się już określił że startuje?? Obrona za kase czy z własnej woli? Dlaczego obecny Wójt nie zatrudnił zastępcy- fachowca tylko swojego koleżkę z Poronina. Dość zatrudniania kolegów czas z tym skończyć. Idźmy do wyborów i przywróćmy normalność.
pragmatyk13:21, 15 września 2018
Może trochę wiedzy bo większość nie wie jak to działa. Każda gmina uchwala budżet, a że funduszy ciągle mało więc jest jak jest. Niewątpliwym plusem p.Pietrzyka, który startuje z listy PiS, jest fakt że jeżeli wygra to jako wójt będzie mógł skuteczniej pozyskać pieniądze zewnętrzne dla gminy. Dlaczego skuteczniej bo będzie miał bezpośredni dostęp do innych ludzi z PiS którzy wygrają na wyższych szczeblach. Nie wiadomo czy będzie lepszym Wójtem ale jest duża szansa że ruszy mniejsze miejscowości jeżeli chodzi o drogi, chodniki, kanalizacje, oświetlenie, komunikację itp. Przejedzcie się po Polsce i zobaczcie ile jest zrobione przez ostatnie 10 lat gdzie Gminy pozyskały środku unijne. U nas nic bo.....p. Wójt twierdzi ze ludzie mu wszytko blokują a on chce. Może i p. Wójt chce tylko sobie nie radzi. Wstyd dla niego będzie jak w ogóle wystartuje w wyborach. A p. Pietrzyk ma mój głos i będę go popierał bo to jedyna rozsądna ścieżka do rozwoju. Lepszego kandydata w tej chwili nie mamy.
potocanie13:20, 15 września 2018
do rzepiscon- a gdzie można w Rzepiskach robić chodnik jak nawet auto się nie przeciśnie - tak ciasno... A może zrobi chodniki w potoku, kanalizacje w potoku, prąd w potoku i ścieki do potoka...
olin09:42, 15 września 2018
Wyborco-kołocu to ty?
do @ Wyborca09:23, 15 września 2018
W ogóle się z tobą zgadzam... Tu nie chodzi o PiS, bo 3/4 ludzi w wyborach do Sejmu głosuje z PiS-em, ale to inny poziom.
Na szczeblu gminy liczy się właściwy Człowiek na stołku wójta, a Łukaszczyk dla mnie nim jest...
Pietrzaka nie znam i nic o nim nie wiem i to z reguły jako "nowość" na niektórych działa, ... A ja się zapytam co więcej może zrobić od aktualnego wójta i jakim sposobem ? Oczyszczalnie i kanalizacje w Białce ? Jak go nie wybiją, że do ogródka i na parking wchodzi... No więc co zrobi , bo poza ogólnikami to nic konkretnego nie wiem. No chyba że , że wyjdzie ktoś z PIStoletem i z białka zrobi porządek, najlepiej żeby to PISkomando z samej Białki...A może stanie w POloku i zbada ścieki w rowie po każdej burzy, a może na Rzepiskach, albo w Leśnicy zinwentaryzuje wyloty z szabba prosto do potoku, a w Bialce wprost do NATURY 2000. Czekam na odpowiedź !
rzepiscon09:00, 15 września 2018
Szanowni Państwo, proszę pamiętać po wygranych wyborach o Rzepiskach na Bryjowym, nie śmiemy marzyć o kanalizacji, czy chodnikach ale przynajmniej gdyby przez 5 lat powstał nowy asfalt przez wieś, nikt by wam tego nie zapomniał.
Wyborca00:40, 15 września 2018
No piękne komentarze co do PiS i TJS . Tylko kto sprawdził czym jest TJS czy to partia tak jak PIS ? Bo raczej nie i na tym szczeblu nie powinno dochodzić do rozgrywek partyjnch! !! Czy przes 8 lat w gminie Bukowina Tatrzańska nic nie zostało zrobione ? Prace w tej gminie stanęły ? Gmina przestała istnieć? Wójt robił co do niego należy i na ile partia rządząca mu pozwolła. Bo nie był z PiS. Dlaczego droga przes Olczanski Wierch do Leśnicy i Grońia nie została za asfaltowana w całości do Gronkowa jak dwa lata temu był cały sprzęt kto to cofną ?Czy to nie droga powiatowa ? Gdzie był Pan Radny jak mniemam mieszka obok tej drogi. Czy wtedy już był w partii PIS? Czy dopiero przed wyborami do niej przystąpił tak jak inni? A gdzie zasada odgórnych rozporządzeń partii rządzącej czy te wymogi zostały spełnione do końca kto jest w tej partii trzy lata?
Mądry Bukowion19:52, 14 września 2018
Bukowion

"I może nareszcie wójt w Bukowinie nie będzie traktował ludzi z góry i jak zło konieczne"

To sie chłopie zdziwisz
arnika18:18, 14 września 2018
mruku zapomniałeś o Brzegach.
mruk13:52, 14 września 2018
do - @ Bukowiana
Ludzie POtrafią zezryć nerwy... Nim a świętych ani w Bukowinie , ani w białce ani w pozostałych wsiach. A to że sie nie robi w nich nic to nieprawda... W Białce za miliony Centrum Sportu koło szkoły, w Czarnej Górze co prawda oświelenie, ale w Jurgowie to juz nie co robić, bo wszystko mają. Groń-Leśnica tyle szkół, że nie wiadomo co z nimi robić...itd itp.
jancyjos12:38, 14 września 2018
Nie rozumiem tego ataku na Niego. Kozdy jakosi zacynoł, on tys fce. Młody, ambitny. Pietrzyk zły, Kołoc zły ... no to jo sie pytom fto !
dzik12:10, 14 września 2018
Jest nadzieja, że w końcu zadba o mniejsze miejscowości,jakby nie było trochę zapomniane w tej kadencji, więc jestem za
Bukowion11:42, 14 września 2018
I może nareszcie wójt w Bukowinie nie będzie traktował ludzi z góry i jak zło konieczne. A Pan Łukaszczyk to się już określił? Dla wszystkich byłoby lepiej, żeby z godnością odszedł i podziękował już za władzę, którą traktował zbyt dosłownie,ale jakby co to hasło wyborcze" Ja tu rządzę" jest adekwatne do poczynań. Panie Andrzeju! Brawo za odwagę!Za to, że mimo pewnie spodziewanego hejtu na PIS nie chowa się Pan pod innym komitetem wyborczym jak to robi Tatrzańska Jedność.
Bukowion11:28, 14 września 2018
Hejt na PIS to jedyne pole obrony..tylko czego? Tonącego okrętu Jedności Tatrzańskiej, która "dla zmylenia przeciwnika" dodała sobie w nazwie "samorządowców"?! I liczą, że ludzie są głupi i dadzą się zmylić,że to nie Makowski i PO? Nie dajecie szansy młodemu i wykształconemu człowiekowi, bo argument,że w PISie tylko "moherowe berety"wybity z ręki?? Ludzie,to wybory samorządowe!!Głosuje się przede wszystkim na CZŁOWIEKA!!
ejludzieludzie09:08, 14 września 2018
jakie są fakty, każdy inteligentny człowiek wie, jak PiS w parlamencie i w samorządzie to swój zawsze da najpierw swojemu (nawet obiecane 5 mld na drogi lokalne) niż innym peowcom. poza tym poparcie w regionie na ostatnich wyborach wyniosło prawie 70% u nas, więc nad czym się zastanawiać? każdy mądry chcący coś zdziałać by tak postąpił. pewnie gdyby peowcy mieli takie poparcie to te osoby by startowały właśnie z ich listy. jednak jak jest - dobrze wiemy. Synergia drodzy Państwo, Synergia!
działaczka08:29, 14 września 2018
Znam tego Pana osobiście miałam z nim styczność na stopie zawodowej. Jest to rzeczowy i konkrety facet. Czy z PiS czy z PO czy z innej partii i tak będzie robił to co do niego należy. Mieszkańcy pozostałych gmin niech pilnują swojego a mieszkańcy Gminy Bukowina Tatrzańska wiedzą że to jedyna rozsądny facet i poradzi sobie na tym stanowisku. Trzymam za niego kciuki.
bukowion19:38, 13 września 2018
PIS-zneło go w leb
corny19:36, 13 września 2018
Niestety nie znam gościa choć podobno działał w zarządzie (zastanawiam się co ten zarząd zrobił przez cztery lata) ale mniejsza oto, za samą minę na plakacie (bufona) nie ma mojego głosu !
Hela15:44, 13 września 2018
Musiałabym na głowę upaść żeby na niego zagłosować.
Qb@s15:13, 13 września 2018
mieszka pan radny przy drodze powiatowej dziurawej łatanej od kilkunastu lat ale pan radny nie widzi po jakiej drodze poruszają się jego wyborcy tym razem ode mnie już poparcia nie dostanie choć też jestem "PISUAREM"
R113:59, 13 września 2018
Młody wykształcony kandydat ! Popieram!
Bezpartyjna13:47, 13 września 2018
Co z tego że z Pis-u jak lepszej osoby w naszej gminie na to stanowisko nie ma. Co kolwiek nie zrobi i tak zrobi więcej niż obecny Wójt.
spot tater12:52, 13 września 2018
Bialcany i tak robiom co fcom.... Na co im wójt z Białki..., coby widzioł co robiom ???
Tam nima prawa, ani zagospodarowania, a ściek leje sie z kozdego konta...
jaś10:39, 13 września 2018
Boże Broń !!!Kolejny bukowion pcha się do koryta .Dajcie szanse pozostałym miejscowością
fred05:40, 13 września 2018
Do Bond; PIS już dał na szczęście popatrz na ceny w sklepach za 100 zł.zrobisz zakupy i w kieszeni przyniesieś do domu a to wszystko przez 500+ a teraz przez 500+dla emerytów zobaczysz jak ceny pójdą w górę.
baciok@23:55, 12 września 2018
PiS mi sie kojarzy z jedną Panią gwizdającą na gwizdku na Rynku. Ale to tylko moje skojarzenia.
Bond21:32, 12 września 2018
PiS da nam szczęście.
Wyborca20:53, 12 września 2018
A co ten pan zrobił jako radny powiatowy i członek zarządu powiatu? Niech może opowie jakie to miał osiągnięcia w polityce lokalnej na szczeblu powiatowym. Bo zdaje się, że oprócz pobierania diet niczym konkretnym się nie zasłużył. Co uczyniła przez 4 lata komisja, której ten pan był przewodniczącym? Jakieś konkrety? W końcu to nie jest człowiek z łapanki, ale już polityk szczebla lokalnego z czteroletnim doświadczeniem. Mógłby się pochwalić co zrobił dla ludzi.
Bo jak na razie to jest znany głównie z wody sodowej i egocentryzmu.
alik20:16, 12 września 2018
Wolałbym KOMUNISTĘ i jeszcze z PO niż przechrztę pis-u.
Czy to kolejny do koryta?
ATK17:19, 12 września 2018
Szkoda, że z PIS - u ... tak na starcie naznaczyć się do końca życia z Partią ?
Wyborca15:21, 12 września 2018
I bardzo dobrze ! Obecny Wójt Łukaszczyk urzęduje już dwie kadencje. Czas odejść. Dać miejsce innym z nowymi pomysłami. Przecież nie będzie Wójtem końca życia. Andrzej Pietrzyk jest wykształconym człowiekiem, Radnym Powiatu Tatrzańskiego. Idealnie nadaje się na Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska.
stasek14:09, 12 września 2018
Lepsze numery bedą w Biołym Dunajcu i Poroninie. Popatrzcie kto będzie startował z list PiSu. Byli sympatycy Platformy. Platforma w Poroninie to było Przymierze Tatrzańskie( maja kilku radnych), w Biołym Dunajcu Suwerenność i Rozwój- obecny Wójt.
swojak13:49, 12 września 2018
Tak dziadowskiej brudnej , zaniedbanej i śmierdzącej nie ma na całym Podhalu Od nas za miedzy nie dostanie ani tyle co brudu za paznokciem
SWOJAK13:47, 12 września 2018
ode mnie też ani jednego głosu nie dostanie .Właśnie za PIS
Nksw13:45, 12 września 2018
Ja nie szukam, bo oni już od dawna tam sa;DD
do Nksw13:24, 12 września 2018
Zabrakło ci komunistów w pisie ,że szukasz w PO?
Nksw12:19, 12 września 2018
Do pisuar- lepszy młody z Pis-u niż komunista z Po
podhalanka11:41, 12 września 2018
a będąc prezesem Związku Podhalan oddział Bukowina Tatrzańska - to co właściwie robił ???
pisuar11:17, 12 września 2018
Taki młody i do PiSu wstąpił... :(
...10:56, 12 września 2018
PIS -go popiera? To ja mu dziękuję.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij