Czwartek, 18 lipiec 2019, Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana
Nowy Targ i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 55
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 55
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 55
Clear
19°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 55
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 55
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 55
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
20.09.2018, 21:25 | czytano: 3108

Stanisław Stosel zawalczy o fotel wójta gminy Kościelisko

zdj. Piotr Korczak

Znany jest kolejny kandydat na wójta w gminie Kościelisko. Decyzję o starcie w wyborach ogłosił dziś oficjalnie Stanisław Stosel.

O fotel wójta ubiegają się też Roman Krupa i Mateusz Nędza-Kubiniec.

Obecny radny Gminy Kościelisko zaprezentował również kandydatów do Rady Gminy z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Odpowiedzialność i Rzetelność.

Okręg 1 Narcyz Sadłoń,
okręg 4 Rafał Nowak,
okręg 7 Edward Klaper,
okręg 8 Michał Sypniewski,
okręg 9 Mieczysław Dzierzęga,
okręg 10 Marcin Płaza,
okręg 12 Władysław Długopolski,
okręg 13 Marcin Jasionek,
okręg 14 Stanisław Stosel,
okręg 15 Jakub Gąsienica Giewont

pk/
najnowsze informacje
komentarze
wsiok23:57, 20 września 2018
Cosik w tym jest ze nie komentujom źle. Cheba siy przypatrzyli na fb tego Stosla. Jo patrzoł. Od porunostu roków mo cas na nase sprawy. Pudem na wybory, moze siy co zmiyni nareście. Chłop nas. W Kościelisku i Witowiy siy udzielo choć Dzianison. Jako godajom teroz noinacyj- łapka w góre
kanysi z tela23:29, 20 września 2018
Czyli mamy kandydata Stosla konkretnego. Nie śpiewa i tańczy jak Mateuszek (propozycji dla rozwoju gminy jednak brak), nie lansuje się jak Romuś (zero propozycji w ładnym opakowaniu). Wolę zaufać normalnemu człowiekowi, niż oszłomom. Stosel jak dla mnie jest ok.
Kościeliscanka22:11, 20 września 2018
Nareszcie kandydat godny uwagi. Pan Stosel dał się poznać jako osoba rzeczywiście zaangażowana w sprawy naszej Gminy (kanalizacja, sprawy komunikacji i społeczne). Przy tym nie szukał poklasku i blasku fleszy. Solidna i skromna osoba, ale z dużym potencjałem. Ma mój głos!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij