Nowi dyrektorzy w szkołach gminy Szaflary - podhale24.pl
Niedziela, 21 lipca
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Szczawnica
Clouds
23°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 54 %
Clouds
23°
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
23°
Wiatr: 8.532 km/h Wilgotność: 55 %
Clouds
25°
Wiatr: 8.28 km/h Wilgotność: 53 %
Clouds
27°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
24°
Wiatr: 8.1 km/h Wilgotność: 61 %
Jakość powietrza
46 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
38 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
09.10.2018, 13:51 | czytano: 5820

Nowi dyrektorzy w szkołach gminy Szaflary

Od 1 września w dwóch szkołach nastąpiły zmiany na stanowisku dyrektora. W Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Maruszynie Górnej stanowisko objął Konrad Kuźmiński, a w Szkole Podstawowej w im. Kardynała Karola Wojtyły w Zaskalu pełniącym obowiązki dyrektora została Renata Mozgowiec.

Kadencja dotychczasowych dyrektorów - Stanisława Peciaka w Maruszynie Górnej i Mirosława Ćwikla w Zaskalu - dobiegła końca.

- Składam serdeczne podziękowania za sumienną, owocną i pełną oddania pracę za zaangażowanie, w wychowaniu i kształceniu licznych pokoleń zarówno młodzieży jak i nauczycieli - podziękował im wójt gminy Szaflary Rafał Szkaradziński.

r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Do zaslyszane21:43, 11 października 2018
Toś słyszał o zebraniu czy na nim był? Możeś podsłuchiwał ?
Czekam na ten finał. A nauczyciele to zawsze święci. Rodzice nie dobrzy dzieci nie dobre - nauczyciel ideał. Ciekawe.
0
fun19:58, 10 października 2018
@zasłyszane Ja nie bronię wójta, więc nie mogę zapytać, jak się zakończyło spotkanie w Szaflarach... Przykre.
0
zasłyszane z Szaflar13:24, 10 października 2018
W dniu 08.10.2018 odbyło się spotkanie na wyraźne polecenie p Wójta (stosowne zarządzenie) w Szkole w Szaflarach, w którym uczestniczył P Wójt, p Skarbnik, grono nauczycielskie oraz rodzice, raczej ich przedstawiciele. Tematem miał być budżet szkoły na rok szkolny/rok budżetowy 2019.
I wszyscy którzy bronicie Wójta:
zapytajcie się jak się skończyło zebranie?
Za co ks wikary otrzymał brawa?
Co Wójt zarzucił jednemu z bardziej szanowanych pedagogów, (sprawę sprzed bodaj 4 lat)
Jaki będzie finał tej rozmowy?
Inwestycje to nie wszystko, komu te inwestycje, jak człowieka zabraknie?
Przede wszystkim liczy sie drugi człowiek.
Chociaż głosowałem 4 lata temu na P Szkaradzińskiego to teraz mojego głosu nie dostanie. Daję szanse następnemu.
0
Maria13:19, 10 października 2018
A kuratorium gdzie. Wizytatorki weźcie się do roboty. Siedzicie w komisjach konkursach na dyrektorów a nie macie bladego pojęcia co się później dzieje. Nie potraficie wybrać uczciwej osoby, czy wójt ma problem że za uczciwi?
0
Do Wyborca!12:08, 10 października 2018
W pełni popieram Twoje słowa. Na każdym kroku w kontaktach z ludźmi widać brak szacunku ze strony Wójta Szaflar.Będąc przy władzy otoczył się ludźmi o takim samym niskim poziomie kultury.Patrząc z zewnątrz jego działania wydają się korzystne dla Gminy, ale wystarczy zagłębić się w temat, aby utonąć w kłamstwach i niedomówieniach. Swoją wiedzę Wójt często czerpie z plotek i niesprawdzonych źródeł. A każdy człowiek będąc na kierowniczym stanowisku musi opierać się na faktach i działać zgodnie z prawem.
0
ZnającaRMprywatnie12:08, 10 października 2018
@Zaskalanka - święta prawda. Tylko dlaczego w UG tego nikt nie widzi i pozwala na taki wybór... Rodzice uczniów - odwagi w proteście życzę.
0
Zaskalanka11:13, 10 października 2018
Wstyd ,najgorszy wybór ... Ta Pani nawet nie nadaje się na pedagoga a co dopiero na dyrektora szkoły w Zaskalu.
0
uczitiel09:12, 10 października 2018
Dobrze, że się zreflektował po czasie. Baliśmy się w gronie, że tylko Henrykowi Ch. TW Alek należał się artykuł i wspaniałe podziękowania za dyrektorowanie.
0
Żwirek08:43, 10 października 2018
Totalna żenada jak ludzie z których kipi jad i totalna nienawiść stawiają siebie w świetle strażników moralności, plotą bzdury, że niby wójt nie szanuje ludzi a sami by bliźniego w łyżeczce wody utopili. Te wszystkie komentarze są nic warte bo sama formuła ich dodawania nie gwarantuje w żaden sposób wiarygodności piszących. A najlepsze jest to, że myślicie, że normalni ludzie-wyborcy nic innego nie robią tylko siedzą od miesiąca na forum i czytają wasze oderwane od rzeczywistości opinie :D Jesteście niezwykle doswiadczeni i skuteczni ale w hejcie internetowym. Sami nabijacie wejścia i podkręcacie spiralne nienawiści w którą wpadliście. Normalny obywatel, nie sugeruje się durnymi komentarzami, normalny obywatel widzi różnicę jak zmieniła się gmina, bo racji jest tyle ile ludzi, każdy ma swoją, a wyniki dobrej i rzetelnej pracy bronią się same.
0
wyborca @08:05, 10 października 2018
Jak to jest, że w Polsce gdzie u władzy jest Prawo i Sprawiedliwość tak w obliczu prawa łamie się prawo, i to od najwyższego szczebla idzie przykład. Mądry człowiek wie, Że przyjdzie za to zapłacić. Śmiesznym jest że w gminie Szaflary doradzają doradcy spoza gminy :(
0
Miś07:29, 10 października 2018
Już nie mówiąc o tym co Pan Wójt wyprawia w szkole w Szaflarach.
0
fun19:57, 9 października 2018
@norma Wyborca
"Jednostka! Co komu po niej?!
Jednostki głosik cieńszy od pisku.
Do kogo dojdzie? - ledwie do żony!
I to, jeżeli pochyli się blisko." W. Majakowski
0
Maruszynianka19:06, 9 października 2018
Nasz byly wieloletni dyrektor Peciak to człowiek pracowity i honorowy.Jest nam bardzo przykro, że wójt nawet mu nie podziękował.Nowy dyrektor wygrywając konkurs został powołany też tylko na rok. Może jak wybierzmy jeszcze raz (Panie Boże uchroń)Pana Szkaradzińskiego na wójta to mu my wyborcy powierzymy mandat na rok?I się będziemy przyglądać jego pracy i traktowaniu ludzi, jak to powiedział na sesji Pan wójt o nowym dyrektorze w Maruszynie Górnej.Nie do wiary.
0
tutejszy17:51, 9 października 2018
Cóż... Jak się chce na oświacie oszczędzać to i chętnych na "stołki" brakuje.
Nauczycielowi bardziej opłaca się wziąć kilka dodatkowych godzin niż zostać dyrektorem...
0
Jan17:27, 9 października 2018
Oj dawno nie było artykułu o Szaflarach gdzie można popluć na wójta? Spadł na 4 stronę w artykułach. No to cyk! i jest nowy. Sprawa sprzed ponad miesiąca, ale fajna okazja żeby można było przekopiować z innych artykułów komentarze obrażające wójta Szaflar. To naaapewno przypadek :)
0
Obserwator16:55, 9 października 2018
do @ Wyborca, masz rację i popieram co do słowa. Wstyd panie wójcie. Nie jest Pan dobrym gospodarzem. Dobry gospodarz zabiega o wartościowych ludzi, a pan co? pozbywa się ich lub zniechęca do współpracy, tak było z wieloma ludźmi a pani ,która wygrała konkurs,bardzo wartościowy człowiek, podziękowała za współprace bo każdy na jej miejscu mając przed sobą takiego"gospodarza" wolał odejść. Gminę panie wójcie tworzą ludzie i to na rożnych szczeblach a władza jest dla ludzi a nie odwrotnie.
0
fun16:09, 9 października 2018
I znowu sztab się gimnastykuje z odpowiedzią. Podpowiem za darmo (niesamowite, co?)- chodnik jest i boisko!
0
norma16:07, 9 października 2018
Buta, niszczenie ludzi niepokornych, pycha to dzień jak co dzień dla wójta i jego orszaku.
0
Wyborca14:25, 9 października 2018
Wstyd Panie wójcie wstyd.Czemu nie podziękuje Pan dyrektorom osobiście tylko w ten sposób?Czemu nie napisze Pan jak było, że wygrała konkurs na dyrektora w Zaskalu Pani z Nowego Targu i chciał jej Pan powierzyć obowiązki dyrektora na 1 rok?Czemu nie napisze Pan, że odmówiła Panu przyjęcia tego powierzenia i ok.25.08.w Zaskalu nie było jeszcze chętnego do bycia dyrektorem w Pana gminnej szkole w Zaskalu? Chaos! Wstyd i ma Pan czelność się chwalić tym faktem?Brak słów i poszanowania człowieka.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas