Poniedziałek, 19 sierpień 2019, Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Zakopane i okolice
Clouds
28°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Clouds
27°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Clouds
29°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Clear
28°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 42
Clouds
28°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Clouds
28°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 44
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
10.12.2018, 17:21 | czytano: 5581

Trudne warunki na zakopiance

Fot. www.nadrodze.info

Na zakopiance między Klikuszową a Chabówką panują trudne warunki drogowe. Intensywnie sypie śnieg. Drogę blokują tiry, które zatrzymują się na podjazdach w związku ze śliską nawierzchnią.

Droga w wielu miejscach jest biała. Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Do Zdzichho09:38, 11 grudnia 2018
A mnie Zdzichho wkurza to , że dziś jadąc z Raby Wyżnej w Chabówce wyjechałem na Zakopiankę to o godz. 7.30 było 15 cm śniegu na drodze i ledwo wydrapałem się do Zaborni . O tej porze dnia bez opadów taka warstwa śniegu na takiej drodze to karygodne a tłumaczenia śmiechu warte. I mam gdzieś która firma odśnieża . A w myśl starego przysłowia jaka praca taka praca za dziś pieniądze się im nie należą .
Zdzichho23:04, 10 grudnia 2018
Widzę że niektórym bardzo doskwiera fakt, że w tym roku ktoś inny odsnieża "zakopianke". Ale jak sięgnąć pamięcią w wstecz to początki zimy dla wszystkich były takie same. W zeszłym roku przed sylwestrem korek od samej Chabowki w stronę Nowego Targu. Kilkakrotny paraliż pomiędzy Zabornią a Skomielną, wieczne problemy na Rdzawce i Naprawie. Kilka lat temu zamknięta cześć górska zakopianki i objazd przez Jabłonkę. I można tak wyliczać bez końca. Zdajcie sobie sprawę że jest to droga górska i takie sytuacje zdarzają sie zawsze. W całej Europie jak sa podobne warunki zamyka się drogę dla ruchu i po uporaniu się ze śniegiem się ją otwiera.
Kierowca z Rabki22:15, 10 grudnia 2018
Nie da się ukryć ze od kiedy nowa firma odśnieża zakopianke to stan dróg jest nie do przyjęcia . Czy Gddkia wyciągnie z tego wnioski ? 2 cm śniegu i już katastrofa ? Nigdy nie było tak źle ...
ja20:00, 10 grudnia 2018
No i dobrze że to grudzień a nie styczeń. Lepiej brzmi teraz - no cóż zaskoczyła nas zima - niż mielibyśmy usłyszeć to w styczniu. Przykre ale prawdziwe, jesteśmy zawsze przygotowani jakby coś.
bzium17:58, 10 grudnia 2018
Dobrze się zima nie zaczeła a już stoja gratulacje firmo z Włocławka :)
rowerzysta17:57, 10 grudnia 2018
Jak ma cieżarówką wjechać na wzniesenie,skoro przed nim osobówki ślizgają się na letnich oponach???Nakaz jazdy z łańcuchami na drodze pokrytej śnieg,powinien dotyczyć wszystkich a nie tylko cieżarówek.W cywilizowanych krajach tak to wyglada.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij