Wyniki wyborów na sołtysów w gminie Łapsze Niżne - podhale24.pl
Rabka Zdrój
Clear
10°C
Clear
11°C
Clear
13°C
Clear
13°C
Clear
12°C
Clear
10°C
Kartka z kalendarza
09.04.2019, 09:39 | czytano: 2837

Wyniki wyborów na sołtysów w gminie Łapsze Niżne

W ubiegłą niedzielę w trzech sołectwach w gminie Łapsze Niżne odbyły się wybory sołtysów i rad sołeckich. Poniżej publikujemy ich wyniki.

Sołtysem sołectwa Łapsze Niżne został wybrany Edward Hatała, a skład nowej rady sołeckiej tworzą: Jan Bryja, Helena Kałafut, Józef Kapołka, Józef Nowak, Jacek Rzepiszczak, Bolesław Stanek.

Sołtysem Niedzicy został Jan Nowak, a do rady sołeckiej weszli: Jan Kopaczka, Józef Łopata, Zdzisław Majerczak, Józef Nowak, Janina Schlegel i Adam Święty.

Na sołtysa Kacwina wybrano Józefa Radeckiego, na na członków rady sołeckiej Antoniego Bąka, Andrzeja Kromkę, Jana Molitorisa, Andrzeja Radeckiego, Andrzeja Józefa Radeckiego i Andrzeja Tomasza.

jd/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas