Piątek, 22 styczeń 2021, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Zakopane i okolice
Drizzle
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 90
Drizzle
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 66
Clouds
Wiatr: 22.536 km/h Wilgotność: 81
Drizzle
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
15.04.2019, 09:45 | czytano: 6651

Kolejna szkoła rezygnuje ze strajku

Zespół Szkół Zawodowych i Placówek im. prof Władysława Szafera w Krościenku jest kolejną placówką w naszym regionie, która rezygnuje z takiej formy protestu, jaką jest strajk.

- Pragnę poinformować rodziców, uczniów, całą społeczność szkoły, że zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo-wychowawcze od dnia 15 kwietnia tj. poniedziałek będą odbywać się zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć. Strajk zostaje zawieszony - informuje dyrektor ZSZiP w Krościenku Leszek Wołek na jednym z portali społecznościowych.

jd/
najnowsze informacje
komentarze
Artur21:50, 18 kwietnia 2019
Żal, nic nie wywalczymy z takim podejściem, ale się nie dziwię Kuratoria Pisowskie straszą Dyrektorów kontrolami, poza tym pensji nie płacą. Zobaczycie co się będzie działo we wrześniu jak będą 2 roczniki, mierni nauczyciele (nikt normalny za 2500 nie będzie się z g***twem użerał)
Nie mieszać polityki do tego ubodzy umysłowo ludzie
Nie pitol20:41, 16 kwietnia 2019
Belfer.
Wstyd to przynoszą swojemu zawodowi takie oszołomy co to strajku się im zachciewa.
Za namową PO i innych ciemnych ludzi.
oli14:01, 16 kwietnia 2019
...normalny...przecież ta śmieszna partia ze shrekiem ,kodziarzami ,to dawna palikociarnia.Zegnali wszystkich mundrych inaczej,do kupy i jeszcze nie mogą sobie darować,że prawicy przybywa głosów.Ci co pieją o masturbacji i zamknięciu kościołów,po wyborach wylecą.Biedronie,shreki,kodziarze ,wielgusy i millery trochę się zapędzili,myśląc ,że są tacy nowocześni.WON!
pol08:54, 16 kwietnia 2019
Czyja to decyzja,czy tej krowy muczącej czy świń kwiczących? No to się im dostanie od guru (z wąsikiem).
klio08:51, 16 kwietnia 2019
Nawrócili się,bo czytają nasze komentarze i wiedzą,że broniarz to porażka a lepiej się liczyć z opinią rodziców i dzieci.Powoli wyzbywają się komunistycznego myślenia.
do Dzyndzyn08:15, 16 kwietnia 2019
A jesteś chociaż członkiem ZNP? Czy dałeś się "porwać" mentorowi Broniarzowi, a może twoje koleżanki, zaangażowane, które pracują w szkole aż ze dwa lata omamiły cię, a ty się przestraszyłeś, jak inni, którzy boja się samodzielnie podjąć decyzję? i akurat znam nauczycieli, których większość tak nie ma.. Problem z "młodymi" nauczycielami, a wnioskuję, że takim jesteś polega na tym, że chcielibyście od razu wszystko, a zwłaszcza zarabiać tyle co nauczyciele po 20-30 latach pracy.. Odetchnij, policz do dziesięciu, przemyśl jak teraz wyglądacie, co ludzie o was myślą, piszą i mówią i wróć do pracy z pokorą i szacunkiem dla tego zawodu. A tam na marginesie, nie znam rodzica, który popierałby strajk, więc te opowieści jakie to macie poparcie zaliczam do fantastyki, niestety, takiej, która nigdy nie zostanie wydana..
Prawda05:54, 16 kwietnia 2019
JayZ a Wy lewacy Ubeki POstkomunistyczne , doicie nas obywateli od 25 lat i okradacie, jak Ci nie pasuje to otwórz umysł i zmień kraj. Świat jest wielki.Teraz naród wybrał Pis do rządzenia i jak Ci nie pasuje to siedź cicho,tak jak przez 8lat głosujący na Pis siedzieli, albo ,,wypad z baru,, ,,wygrajcie se wybory,,
Podatnik05:48, 16 kwietnia 2019
Dzyndzyn jak Ci nie pasuje płaca i praca to zmień, ale Powskie Ubeki urzędasy tylko daj i daj i daj. Zmień prace, kraj albo wogule coś w swoim życiu, no Ale po co ,nieroby ino strajkują. Już dość mojej krwawizny na nierobów urzędasów.
Dziękujemy23:52, 15 kwietnia 2019
Powinni brać przykład z tej szkoły.
Rodzic23:48, 15 kwietnia 2019
Brawo za rozsądek.
maverick22:46, 15 kwietnia 2019
@ Dzyndzyn:
To nie jakieś krasnoludki, tylko lider Platformy Obywatelskiej konsekwentnie i od początku popiera ten strajk, no ale Ty jesteś apolityczny, więc miałeś prawo o tym fakcie nie wiedzieć - teraz już wiesz.
Dzyndzyn21:10, 15 kwietnia 2019
Nie jestem za PIS ani za PO ani za żadnym ugrupowaniem, a jestem strajkującym nauczycielem. Większość nauczycieli tak ma. Tylko ci pisiorowaci to strasznie demonstrują na swoich profilach, a ci normalni, bez popierania kogokolwiek nie manifestują. Co się tak uczepiliście, że jak strajkujemy to jesteśmy z PO? Dziwni jesteście.
Normalny20:55, 15 kwietnia 2019
Do JayZ.
Dobrze się czujesz? Kto wchodzi do łóżka? Prawica czy lewica? To lewacy paraduja po ulicach chwaląc się swoim seksem, to lewicowe rządy kontrolują ludzi i narzucają swoją ideologię. Normalni ludzie-heteroseksualni po prostu żyją. A geje chcą narzucać swoją ideologię innym.
maverick20:02, 15 kwietnia 2019
@ Belfer:
Jaki wstyd? Czy lepiej jest trwać w głupim uporze?

@ Mieszkaniec:
Te żądania i postulaty są tak mgliste i krętackie że wręcz kompromitują strajkujących. To jest jeden wielki bełkot. Gdy szkoły odchodzą od wciąż zarodkowych form nauczania metodami aktywnymi wskutek zbyt dużej liczby uczniów w oddziałach klasowych, gdy młodzieży zależy na polskim i matematyce a w zamian ma nadmiar innych, naprawdę mniej przydatnych przedmiotów (gdzie jak gdzie, ale technikum zamiast 2 godzin WOS czy historii tygodniowo może być jedna lekcja) i tak dalej, ZNP wysuwa żądanie podwyżki o 1000zł i straszy zaostrzeniem protestu, będą chodzić w żółtych kamizelkach --bravo bravissimo!
jasnowidz19:14, 15 kwietnia 2019
Ludzie opamiętajcie się wreszcie! To co dzieje się z tym strajkiem zostało wyreżyserowane przez PO-PiS ażeby odwrócić uwagę obywateli od ważniejszych spraw w naszym nieszczęśliwym kraju. Te wszystkie komentarze to potwierdzają! Make LOVE not WAR!
klin18:33, 15 kwietnia 2019
W tym zalewie bezmyślności, głupoty i zawiści wypowiedź Mieszkańca przywraca nadzieję, że są jeszcze zdroworozsądkowi Polacy.
Nieźle.
Pola17:54, 15 kwietnia 2019
Do Dan ...a ty myślisz że strajk potrwa wiecznie ? Przecierz Sorors sponsor Broniarza żył wiecznie nie będzie ,kiedyś skończy wichrzyć w naszym Kraju bo milionami się nie wykupi a lata już swone ma ...a tak swoją drogą to co Ci się nie podoba kasy fiskalne? Nieudaczników strajkujących zwolnić i tyle w temacie ,widać że jesteś uwalany w tej politycznej rozgrywce dan czy jak tam to brzmi
JayZ17:42, 15 kwietnia 2019
@Normalny: wy prawacy macie takie dziwne ciągoty do wchodzenia ludziom do łóżek, w cudze życie z tymi waszymi buciorami z wystającą słomą. Wasza bigoteria, dulszczyzna są po prostu śmieszne. Szkoda na was słów ?narodzie? pierwszego sortu.
mieszkaniec17:37, 15 kwietnia 2019
@Naukowiec
Wskaż proszę konkretnie słowa Prezydenta Trzaskowskiego i jego pisemną deklarację o nauce dzieci masturbacji z podaniem źródła, tylko nie odpisuj bredni o karcie LGBT. Chcąc dyskutować na ten temat musiałbyś ze zrozumieniem przeczytać standardy edukacji seksualnej w Europie opracowane w 2012 r. przez WHO, w oparciu o które podpisano deklarację LGBT, a to chyba przekracza Twoje możliwości, ale dość na ten temat, artykuł nie dotyczy Waszych problemów z masturbacją tylko strajku nauczycieli.
Wszystkim strajkującym nauczycielom życzę wytrwałości i siły, nie załamujcie się pisowską nagonką, oni kiedyś przeminą, a Wy walczycie o słuszną sprawę.
@ Naukowiec17:09, 15 kwietnia 2019
Widocznie niektórzy już się wdrożyli i nie umieją się wycofać podobnie jak nauczyciele ze strajku ;)
nawrócenie16:59, 15 kwietnia 2019
Zmądrzeli ? I tak długo trza było na to czekać , a co krzywd narobili , to narobili przede wszystkim sobie . Dobrze ,ze się opamiętali widocznie po niedzielnej mszy świętej ? Oby reszta także odwróciła się od komucha Broniarza .
Do mieszkaniec16:55, 15 kwietnia 2019
Mieszkaniec weź pod uwagę że nauczyciele strajkujący też muszą nakarmić dzieci i zapłacić rachunki,rząd dobrze o tym wie więc przeciągają negocjacje pogrążając oświatę w bałaganie.
Naukowiec16:25, 15 kwietnia 2019
Do mieszkaniec. Zgłoś się na jakieś badania dla dobra nauki. Taki przypadek jak twój jest ciekawy medycznie- mimo słów Trzaskowskiego i jego pisemnej deklaracji o nauce dzieci masturbacji odrzucasz to bo pokazali to w tvp.
@ mieszkaniec16:23, 15 kwietnia 2019
Mam nadzieję, że strajkujący po strajku, który jak widać się kończy, w którym nic nie wywalczyli nie wezmą podwyżki wrześniowej i nie wezmą dodatku 300 zł za wychowawstwo.
mieszkaniec16:14, 15 kwietnia 2019
Wracając do tematu zaniechania strajku przez niektórych nauczycieli (przepraszam, ale idiotyzmy Roberta i Normalnego na temat masturbacji sprowokowały mnie do polemiki z nimi nie na temat artykułu) z przykrością muszę stwierdzić, że ich postawa ociera się o oportunizm.
W sytuacji gdy w całym kraju nauczyciele strajkują walcząc o godność tego zawodu część środowiska ulega presji i wycofuje się ze słusznych żądań, przy takiej postawie niczego nie osiągniecie, a pisowskiej władzy tylko o to chodzi. Mam nadzieję, że jeżeli w końcu strajkujący osiągną zadowalający kompromis Wy, którzy zawiedliście swoje środowisko nie będziecie pierwsi wyciągali ręki po pieniądze, tłumacząc, że zwiesiliście strajk ale popieraliście strajkujących, choć klasyk już pokazał, że można: pewien minister tego rządu głosował "za" ale się nie cieszył i nie klaskał.
@Do Pal16:14, 15 kwietnia 2019
A to pytanie proszę skierować do gazety wyborczej i redaktor Wielowieyskiej przytoczyłem to co pisała w 2012r Dzisiaj #murem za nauczycielami a jeszcze w styczniu wyborcza grzmiała HAŃBA PiS rozdaje nasze pieniądze miedzy innymi chodziło o 15%podwyżki właśnie dla nauczycieli
Normalny16:02, 15 kwietnia 2019
Do mieszkaniec. Około 90 procent Polaków według sondaży jest przeciwnych małżeństwo homoseksualnym i adopcji przez pary homoseksualne dzieci. Tyle samo sprzeciwia się homopropagandzie. Dlatego piszę że Naród nie zgadza się na kartę LGBT Trzaskowskiego.
WAGs15:33, 15 kwietnia 2019
Dziękujęmy! Pokazaliście klasę.
Do Pal15:15, 15 kwietnia 2019
Ciekawy jestem ile taki minister oświaty jak ty zapłaciłby nauczycielowi za miesiąc pracy?Chyba ci się pomylił służący z nauczycielem.
mieszkaniec15:11, 15 kwietnia 2019
@Normalny
Użyte przeze mnie określenie dotyczące komentarza Roberta to nie była "obelga lecz diagnoza", zresztą Ciebie to też dotyczy skoro tak bezmyślnie powtarzasz tezy TVPis.
Na koniec polemiki z Wami prośba, bądź łaskaw i nie wypowiadaj się w imieniu narodu, bo jesteś zaledwie jego mniejszościową cząstką popierającą pis.
Nie PO i nie PIS14:24, 15 kwietnia 2019
Moim zdaniem to wielki szacunek dla wszystkich strajkujących nauczycieli.Oni jako nieliczni nie dali się omamić plusami i innymi obietnicami.Opluwani w internecie,obrażani w kościele,szykanowani straszeni w tv,zdołali się zjednoczyć bez względu na poglądy i walczyć o poprawę swoich warunków.Teraz mimo ubywającej kasy i PO która próbuje coś ugrać na tym strajku dalej strajkują.Powodzenia wszystkim życzę i spełnienia postulatów.
zły14:11, 15 kwietnia 2019
Zaczynają pękać a za strajk im nikt nie zapłaci a może trwać w nieskończoność, nikomu nie robią na złość tylko dzieciom to one są w tym wszystkim poszkodowane
PAL13:48, 15 kwietnia 2019
Nauczyciele w szkołach publicznych powinni mieć normalny 40-godzinny tydzień pracy bez przywileju 18-godzinnego pensum (czas spędzony przy tablicy). Dziś spędzają bardzo mało czasu na lekcjach w porównaniu z kolegami z Unii Europejskiej. Poza tym mają rozmaite mieszkaniowe i wiejskie dodatki do pensji niezwiązane z wydajnością czy jakością ich pracy. Trzeba je zlikwidować podobnie jak roczne pełnopłatne urlopy na poratowanie zdrowia, które przysługują już po siedmiu latach pracy. I to trzy razy w czasie całej kariery
Kartę nauczyciela trzeba po prostu wyrzucić do kosza. I nie chodzi o to, by nauczycieli zubożyć, ale o to, aby te pieniądze - zamiast na "nicnierobienie" - wydać na premie i wyższe zarobki dla tych nauczycieli, którzy pracują najwięcej i są najlepsi
Tak szaryobywatelu pluła na nauczycieli gazeta wyborcza za rządów tuska
DżejDżej13:48, 15 kwietnia 2019
Zasadnicze pytanie to czy chcemy, żeby nauczyciel zarobił dostatecznie dużo, żeby zrezygnować z dorabiania na boku i poświęcił swój czas szkole i naszym dzieciom wyłącznie, czy też ujadamy dalej, że "nierób"? Misją i pracą dla idei jeszcze nikt dzieci nie wyżywił. Im mniej nauczyciel zarobi tym słabsza będzie jakość i skuteczność nauczania - to jakich my będziemy za parę lat mieć lekarzy, inżynierów, czy mechaników? Czy będziemy w stanie konkurować z jakimś państwem w Europie, skoro tam nauczyciele zarabiają nawet 10-krotność polskiej pensji? Żeby być kreatywnym, oferować ciekawe, motywujące lekcje nauczyciel musi mieć czas, a dzisiaj dla każdego czas to pieniądz. Dlatego podwyżka, to nie tylko kwestia zarobków nauczycieli, ale znacznie poważniejszy problem jakości oświaty w Polsce. Zresztą kto dzisiaj pójdzie do zawodu w którym zarabia się grosze?
A drugie pytanie, to kto odpowiada za nauczane treści, programy i metody nauczania? Rząd, który ładuje taką ilość materiału, że moje dzieci po szkole po 3 godz. dziennie siedzą i co nauczyciel ma zrobić? Jak nie zdąży z materiałem do egzaminu to go rodzic pieniacz - taka Pola, będzie skarżyć, więc zadaje do domu. Ale taka Pola, czy Robert nie są w stanie sięgnąć głębiej, widzą tylko podwyżki dla "nierobów". To niestety jest przejaw skrajnej głupoty, bo problem jest znaczniej bardziej złożony.
Zaszczepiony przeciwko obietnicom bez pokrycia13:46, 15 kwietnia 2019
@Robert; ale powiedz, gdzie, poza TVPis i resztą tub propagandowych zapowiadali obowiązkową naukę masturbacji.
A swoją drogą to kiedy byłem chłopcem, straszyli nas, że masturbacji rosną włosy na wewnętrznej strony dłoni - a nigdy w życiu nie widziałem człowieka, który miałby tam włosy, ale widziałem mnóstwo ludzi, którym propaganda "rzuciła się na mózg" . Wyglądali jak zombi - zupełnie bezmyślni, powtarzali to, co im suflowali propagandziści. Zdecydowanie lepiej się masturbować - z tego się wyrasta, a mózg "poopropagandowy" jest nie do odratowania.
@mieszkaniec13:31, 15 kwietnia 2019
Strajk jak zapewne wiesz jest organizowany przez ZNP. Więc szukaj sobie łamistrajków wśród ludzi Broniarza, którzy go olali, a od innych proszę się odczepić..
do mieszkaniec13:27, 15 kwietnia 2019
No nie wiem ile razy można tłumaczyć, żę łamistrajk to ten który zaczął strajkować, a po jednym dniu poszedł na L4, bo za dużo by stracił na pensji.. A co to za strajkujący co strajkuje tylko w dni gdzie ma mało godzin? Szanuj człowieku tych, którzy maja odmienne zdanie.. I przypomnij sobie gdzie było ZNP przez lata rządów Peło, gdy zamrożone płace na poziomie 3109zł..
Kpt.13:25, 15 kwietnia 2019
To wszystko było do przewidzenia,rząd pisowski bierze nauczycieli na przetrwanie.Pieniędzy z marnej wypłaty ubywa,a rachunki płacić trzeba,do tego kłamstwa,szydzenie,w publicznej telewizji na temat nauczycieli.wszystko wspaniale buduje wizerunek PIS.Czar cudu gospodarczego jednak mija po wyjściu ze sklepu.Emeryt dostanie 888zł,a odda ponad 1000 w sklepach aptekach,opłatach.
Intrepid13:24, 15 kwietnia 2019
Kamil i Pola - większość nauczycieli to ludzie wyedukowani i zaradni, ja przy najmniej takich znam. Nie mam wątpliwości że potrafią dorobić i żyć na poziomie, o którym możecie pomarzyć, stąd pewnie wasz ból d...
Maria13:24, 15 kwietnia 2019
Chwała PANU . Bardzo dobra decyzja. Dziękujemy!
do szaryobywatel13:23, 15 kwietnia 2019
A znasz rząd który dałby tyle ile chcą strajkujący? To dlaczego tylko 30%? Może od razu 100%? Zapytaj kto nie chce podwyżki 15%? Odpowiedź jest prosta - tylko i..., a strajk od początku wyglądał na ustawkę.. Ciekawe kiedy ZNP zleciło druk banerów, przypinek etc.?
Normalny13:06, 15 kwietnia 2019
Do mieszkaniec. A poza obrażaniem innych umiesz coś jeszcze? Robert ma rację że Trzaskowski chce uczyć dzieci masturbacji. Musicie zrozumieć że na to w narodzie zgody nie ma. WARA WAM OD DZIECI.
Jaro12:59, 15 kwietnia 2019
Jak się osotają, wezmą do uczciwej pracy i pozbędą ze swych szeregów tych którzy w ogóle nie powinni pracować w tym zawodzie - to osobiście stanę za nimi murem. Ale to co zniszczyli podważając autorytet swojego zawodu nie będzie łatwe do naprawienia. Współczuje po tej akcji być nauczycielem.
Ale jak się nawarzyło piwa to teraz trzeba będzie je wypić.
Dan12:58, 15 kwietnia 2019
Pola jaką ty maturę zdawałaś? Z twoim myśleniem, to chyba odpisywałaś, albo na targu kupiłaś. Z twoich komentarzy, bije płycizną mentalną, a jak się tematu nie zgłębiło to naprawdę lepiej zamilknąć nie pitolić takie głupoty. Naprawdę wierzysz w to, że jak strajk zakończy się niepowodzeniem, to wszystko pozostanie po staremu? Nauczyciele będą dalej na 100% zasuwać za te żałosne pensyjki? Hłe hłe hłe... Jest źle, będzie gorzej i jedynym winowajcą w tym sporze jest rząd i popierające go pustaki.
Robert12:50, 15 kwietnia 2019
Do mieszkaniec.
Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem to zapoznaj się z tym co obiecał Trzaskowski zrobić w Warszawie i wtedy przestaniesz pisać kłamstwa. Ja wiem że wy lewacy i geje lubicie wszędzie wciskać seks, robicie nawet parady seksualne. Ale normalni ludzie tak się nie zachowują bo to prywatna sprawa. Masturbuj sie z kolegami z PO wspólnie ale nie wciągająca w to dzieci i innych ludzi. Sami wywolaliscie ten temat taki macie popęd na te sprawy.
Mak12:37, 15 kwietnia 2019
SZACUNEK!!!
Pola12:23, 15 kwietnia 2019
Kamil zgadzam się z Tobą całkowicie ...kwiczeli ,buczeli,wyli ,szantażowali widowisko było świetne lecz żenujące że w wykonaniu pedagogów czyli tych którzy wychowują którzy powinni być wzorem dla wychowanków ...chwała moim nauczycielom z lat osiemdziesiątych dziękuję że byliście wielcy że nie byliśmy Waszymi zamładnikami w czasie naszych matur ...matura 1995 dziękuję
def12:01, 15 kwietnia 2019
Co można powiedzieć o nauczycielce, której dziecko zdaje maturę a ona strajkuje, w związku z tym jest za tym, żeby matury się nie odbyły?
Co można powiedzieć o nauczycielce, która strajkuje w szkole, w której jej dziecko zdaje egzamin? Pukacie w dno..od spodu..
szaryobywatel11:55, 15 kwietnia 2019
No to teraz sami na siebie napluliście państwo nauczyciele z krościenka. Pluje na was rząd, pluje TVP, robią z was wrogów publicznych, całą odpowiedzialność przerzucają na was, tak jakby rząd nie był niczemu winien - a wy sobie wracacie do pracy jakby nic się nie stało. Solidarność z tymi co dalej strajkują ? zapomnieliście co to słowo znaczy. Troska o dobro całego pokolenia młodzieży ? kpiny, skoro mają ich wychowywać ludzie najgorzej opłacani, posłuszni każdej władzy, nawet najgłupszej. Daliście sobie wmówić że dla dobra tego jednego rocznika można olać pozostałe Tak jakby rząd nie mógł zmienić terminu matur. W ciągu jednej nocy można było zmienić system ustaw, a jednego rozporządzenia ministra nie można ? Gdyby tylko władza chciała to by mogła, ale jak trafiła na takich mieczaków to po co się ma wysilać. Po co w ogóle zaczynaliście skoro nie kończycie ? Gdybym był uczniem waszej szkoły to by m się wstydził. I czego teraz będziecie uczyć - jak być strachliwym oportunistą ? no to wam dobrze wyszło. Teraz każdy może mieć was gdzieś. Jeżeli kiedykolwiek spróbujecie się czegokolwiek domagać, choćby i w najlepszej sprawie, to nikt was już nie potraktuje poważnie.
mieszkaniec11:51, 15 kwietnia 2019
@Robert
O tym, że jesteś idiotą już Ci kiedyś pisałem cytując J. Tuwima, Ty naprawdę masz kompleks masturbacyjny, zrozum wreszcie, że masturbacja to nic nienormalnego, a brednie o uczeniu 4 letnich dzieci masturbacji pozostaw sobie i TVPis, dzieci osiągnąwszy pewien wiek w tym także Twoje ( o ile je masz ) same nauczą się masturbacji bez potrzeby angażowania w to nauczycieli.
Wracając do meritum szkoda, że w środowisku nauczycieli znajdują się łamistrajki i żadne pokrętne tłumaczenia, że podyktowane jest to dobrem uczniów nie znajdują uzasadnienia, gdzie był rząd pis-u, od zeszłego roku wiedząc o groźbie strajku nie podjął skutecznych rozmów aby zawrzeć porozumienie, to pisowcy a nie nauczyciele są winni obecnej sytuacji.
Góral z Polski11:44, 15 kwietnia 2019
Ludzie. PO.PiS i inni. Oni graja pod Siebie juz od wielu lat a ludzie ida glosowac myslac ze bedzie lepiej hehehe. gdyby nie Unia Europejska Polska byla by zacofana. rzad patrzy by zabierac a nie dawac. jesli daje wtedy innym sposobem zabiera. dlaczego poslowie tyle kasy zarabiaja dlaczego nie obniza Sobie pensji itp. ja gdzies mam wybory i nawet nie ogladam tych klamcow i zlodzieji. Ludzie nie strajkujcie tylko wyjdzcie wszyscy na ulice po tymi strajkami cyrk jakis nawet Solidarnosc pokazala w ostadnich dniach w szkolnictwie ze ladwo sie sprzeda. WSTYD. Powodzenia
Analizator11:19, 15 kwietnia 2019
Moja prywatna analiza - postrajkują sobie w innych szkołach do świąt, bo uznają, że to jakieś wyjście - może nie z twarzą, ale przez święta coś przycichnie. Gminy chyba się nie smucą, egzaminy się odbędą, dyrektorzy wykonali zadanie, oszczędności zrobione po trudnej zimie, najlepiej przetrzymać to towarzystwo w pokojach nauczycielskich do środy zapewniając ich o poparciu :-) - żeby jeszcze czegoś nie wywinęli w ramach nienastrajającej frustracji, aplus to kolejne dni oszczędności dla samorządów, lekcji i tak już wielkich do świąt nie będzie.. I to by było na tyle. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że nie ma wygranych w tej wojence.. Są tylko przegrani, zszarpane nerwy, obniżone pensje w maju, zestresowane dzieciaki, ostracyzm społeczny, a Ci co zostali z dziećmi mieli tylko więcej pracy za te same pieniądze - ale przynajmniej nie muszą się chować przed dziećmi i rodzicami. Duże podziękowania dla tych ludzi.
xxx11:13, 15 kwietnia 2019
cieniasy...
Kamil10:57, 15 kwietnia 2019
Szkoda. Cyrk był wspaniały. Piosenki, przebieranki, puszczanie odgłosów świń i krów. To było wspaniałe. Dawno tak się nie uśmiałem. Za rok będzie powtórka?
abc10:56, 15 kwietnia 2019
Brawo! Mądra decyzja, trochę spóźniona o tydzień ale mądra :-)
no i dobrze10:54, 15 kwietnia 2019
Lepiej późno niź wcale .
Mieszkaniec10:51, 15 kwietnia 2019
Czemu nie było protestu jak PO likwidowała szkoły i zwolniła 40 000 nauczycieli? Jak PO zamroziła płace? Jak PO ogłosiła obowiązkowa masturbację czteroletnich dzieci w Warszawie? To się wam podobało?
Jan10:48, 15 kwietnia 2019
Hahahah. I po co to było? Tylko żenujące piosenki po was zostaną.
Wyborca10:48, 15 kwietnia 2019
Szybko poszło. Nie myślałem ze wymiękną po 5 dniach.
Uczniowie10:39, 15 kwietnia 2019
A kiedy piosenka? Bardzo prosimy przebrać się za krowę i świnie. Przynajmniej będzie śmiesznie.
Robert10:34, 15 kwietnia 2019
Pytanie do nauczycieli.
PO zapowiada obowiązkowa nauka masturbacji dla dzieci w wieku 4 lat. Będziecie tego uczyć?
Rodzic.10:09, 15 kwietnia 2019
To bardzo rozsądna decyzja,brawo panie dyrektorze.
Matka10:09, 15 kwietnia 2019
Brawo panie Wołek, wyrazy szacunku dla Pana i pozostałych nauczycieli. Oby inni potrafili podjąć tak odważną decyzję. Jestem mamą tegorocznego maturzysty, normalne że chciałabym aby moje dziecko mogło spokojnie przygotować się do matury i spokojnie, zgodnie z planem realizować swoje marzenia. Wydaje mi się, że wielu nauczycieli zapomniało już jak to było, gdy mieli po 19 lat , gdy denerwowali się przed egzaminami i snuli plany co będzie po nich. CZY KTOŚ WTEDY IM UTRUDNIAŁ W PRZYSTĄPIENIU DO MATURY, CZY PO PROSTU BYŁO TO COŚ CO NORMALNIE PRZYSLUGUJE KAŻDEMU UCZNIOWI, PRAWO DO PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU MATURALNEGO! !!
belfer10:02, 15 kwietnia 2019
Wstyd!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij