Piątek, 19 lipiec 2019, Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Nowy Targ i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clear
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 63
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
15.04.2019, 21:12 | czytano: 4934

Był poszukiwany przez sąd w Zakopanem - złapali go w Wielkiej Brytanii

Fot. KOSG

21-letni mężczyzna został wydalony droga lotniczą z Wielkiej Brytanii do Polski. Z lotniska w Krakowie pojechał jednak prosto do więzienia, bo okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zakopanem.

Po wylądowaniu w Krakowie młody mężczyzna (na zdjęciu w środku) oznajmił, że został zatrzymany przez brytyjską policję, w związku z brakiem dokumentów tożsamości. Po dwutygodniowym pobycie w ośrodku deportacyjnym, został wydalony do Polski drogą lotniczą. W wyniku kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Straży Granicznej w Balicach okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest również w Polsce. Na podstawie postanowienia wydanego przez Sąd Rejonowy w Zakopanem, 21-latek został osadzony w zakładzie karnym na okres 6 miesięcy. To kara, jaką otrzymał za krótkotrwały zabór pojazdu, który dodatkowo uszkodził.

Źródło: Karpacki Oddział Straży Granicznej, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
papuga08:34, 17 kwietnia 2019
@Agnese, masz rację, pewnie za niewinność poszedł do pier***.
Jeleń18:27, 16 kwietnia 2019
A Krzysiek Ł. Kiedy w pudle bedzie tez wAngli sie ukrywa
Agnese11:40, 16 kwietnia 2019
Bądź pewny że nie otrzymujesz nikogo!
I nie życzę sobie takich komentarzy!
A jeśli nie znasz sprawy to nie zabieraj głosu!
Obserwator06:15, 16 kwietnia 2019
My musimy utrzymywać takiego pasożyta
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij