Poniedziałek, 24 luty 2020, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Nowy Targ i okolice
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 56
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 56
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 56
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 56
Rain
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
22.04.2019, 16:32 | czytano: 4804

Zawody na Starym Sprzęcie Narciarskim o Wielkanocne Jajo (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Ponad sto osób stanęło na starcie dorocznych zawodów o Wielkanocne Jajo. Niewiele brakowało, a impreza mogła się nie odbyć.

W tym roku organizowana została XXI edycja Zawodów na Starym Sprzęcie Narciarskim.

Na Kalatówkach pojawili się miłośnicy narciarstwa i stylu retro. Przebrani w stroje z epoki, zaopatrzeni w oryginalne drewniane narty, buty i kije zmagali się z pionierskimi warunkami jakim musieli sprostać narciarze sprzed wieku.

W tym roku także pogoda wydawała się być niełaskawa. Śniegu na Kalatówkach jest stosunkowo mało, a na dodatek przed startem zaczął padać rzęsisty deszcz z gradem. Jednak - tuż przed samymi zawodami - rozpogodziło się, co pozwoliło na kontynuację zabawy.

Jak co roku Zawody o Wielkanocne Jajo poprzedza widowiskowa prezentacja uczestników w Suchym Żlebie. Zapraszamy do obejrzenia w galerii zdjęć autorstwa Piotra Korczaka.

s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Ostra jazda20:10, 23 kwietnia 2019
Czyli mniej na nartach, więcej na du...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij