Nowy wiceburmistrz Zakopanego (aktualizacja) - podhale24.pl
Poniedziałek, 02 października
Imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima
Szczawnica
Clouds
18°
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
18°
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
18°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
19°
Wiatr: 2.232 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
18°
Wiatr: 0.324 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
17°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 76 %
Jakość powietrza
28 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
29.04.2019, 17:51 | czytano: 6047

Nowy wiceburmistrz Zakopanego (aktualizacja)

Zgodnie z zapowiedziami, z końcem kwietnia Wiktor Łukaszczyk odchodzi ze stanowiska wiceburmistrza Zakopanego. Jego miejsce zajmie Tomasz Filar.

zdj. UM Zakopane
zdj. UM Zakopane
Tomasz Filar w styczniu 2018 roku został naczelnikiem Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego Miasta Zakopane. To nowy wydział, który powstał z przekształcenia Wydziału Gospodarki Gruntami i Planowania Przestrzennego, do którego włączono dział Planowania Przestrzennego.

Od maja naczelnik przejmie obowiązki po odchodzącym z powodów rodzinnych - Wiktorze Łukaszczyku.

Tomasz Filar ma 37 lat, jest absolwentem Akademii Rolniczej w Krakowie Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji. W Urzędzie Miasta Zakopane pracuje od 2008 roku. Od marca 2015 r. był Naczelnikiem Wydziału Gospodarki Gruntami, a od 2018 r. Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego. Był mistrzem Polski w ju-jitsu, wicemistrzem Polski w judo oraz reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy w ju-jitsu. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci.

- Tomasz Filar sprawdził się bardzo dobrze jako naczelnik, zwłaszcza po reorganizacji wydziału. Uczestniczył już z nami w pracach nad najważniejszymi projektami w mieście. Funkcję wiceburmistrza przejmie więc osoba sprawdzona i znająca temat, gwarantująca kontynuację naszych działań. Tak więc kolejny raz, po powołaniu na to stanowisko Agnieszki Nowak-Gąsienicy i Wiktora Łukaszczyka, wybrałem osobę merytoryczną, stawiając przed nią konkretne cele i wyzwania. Teraz wspólnie będziemy realizować program, do którego w ostatnich wyborach zobowiązali nas mieszkańcy – argumentuje Burmistrz Leszek Dorula.

- Od 1 maja przejmuję obowiązki dotychczasowego wiceburmistrza Wiktora Łukaszczyka. Przede mną przede wszystkim kontynuacja rozpoczętych działań inwestycyjnych, na które miasto pozyskało dofinansowanie ze środków unijnych. Priorytetem będzie budowa Centrum Komunikacyjnego i program wymiany pieców. Po jedenastu latach pracy dobrze znam specyfikę pracy w urzędzie i będę chciał wykorzystać swoje doświadczenie dla dobra naszego miasta – deklaruje z kolei nowy Zastępca Burmistrza Miasta Zakopane Tomasz Filar.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
ZakoFilar18:34, 1 maja 2019
Młody, zdolny, ambitny... teraz powinien pozyskać tych specjalistów, którzy odeszli i odchodzą ze starostwa. Jest szansa, że będzie lepiej... Panie Tomku, do dzieła!
WC cvhluba Zakopanego07:46, 30 kwietnia 2019
A kiedy uruchomi nieczynne od .....początku jak go Dorula wybudował WC na dolnej Równi . - chlubę Zakopanego , o którym głośno w Zakopanem z racji ,że jest ....,nieczynne od samego początku swojego istnienia .
Filar Dorulostanu21:58, 29 kwietnia 2019
To było pewne, tak jak 1+1 zawsze będzie 2. Jedynym cieniem są parkingi i parkomaty tj firma z którą P. Tomasz podpisał umowę. Tomasz młody, ambitny, butny, bez skrupułów, a takich Dorula uwielbia.
dok21:15, 29 kwietnia 2019
Bardzo dobra decyzja. Powodzenia Panie Tomaszu!
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas