Poniedziałek, 01 czerwiec 2020, Imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany
Szczawnica i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
14°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
16°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Clouds
17°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 59
Rain
16°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 80
Clouds
16°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 48
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.05.2019, 11:26 | czytano: 1590

Koncertowa Noc Muzeów w Zakopanem (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak

Za nami jedenasta edycja zakopiańskiej Nocy Muzeów. Tradycyjnie organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji.

Impreza rozpoczęła się koncertem w Jasnym Pałacu, w czasie którego wystąpili uczniowie i absolwenci zakopiańskiej Szkoły Muzycznej.

W tegorocznej Nocy Muzeów wzięły udział m.in. Miejska Galeria Sztuki, Muzeum Karola Szymanowskiego, Chata Sabały i wszystkie oddziały Muzeum Tatrzańskiego.

Jednym z najważniejszych wydarzeń była wystawa z okazji 130-lecia Muzeum Tatrzańskiego, które w roku jubileuszu postanowiło przypomnieć postać pierwszego dyrektora zakopiańskiej placówki, Juliusza Zborowskiego. Po wernisażu wystawy odbył się koncert plenerowy zespołu Harmony Trejo.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Artur22:23, 19 maja 2019
Gratuluję organizacji wydarzenia. Byłem i w Zakopanem i w Nowym Targu. Niestety w mieście to amatorszczyzna. Jedna salka otwarta w ratuszu.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij