Pożegnanie dyrektora Stanisława Cukra (zdjęcia) - podhale24.pl
Piątek, 01 marca
Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Szczawnica
Clouds
10°
Wiatr: 3.384 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
10°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
10°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
11°
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 61 %
Clouds
10°
Wiatr: 9 km/h Wilgotność: 67 %
Clouds
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 70 %
Jakość powietrza
170 %
Nowy Targ
50 %
Zakopane
192 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Umiarkowana
PM 10: 85 | 170 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
PM 10: 96 | 192 %
21.05.2019, 17:06 | czytano: 10406

Pożegnanie dyrektora Stanisława Cukra (zdjęcia)

ZAKOPANE. W Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara miała miejsce uroczystość pożegnanie dotychczasowego dyrektora Stanisławowa Cukra, który zarządzał szkołą od 1994 roku. Po 25 latach pracy dyrektor, który wcześniej był absolwentem szkoły, przechodzi na emeryturę.

Fot. Piotr Korczak
Fot. Piotr Korczak
Na uroczystości pojawili się obecni i byli pracownicy szkoły. Władze powiatu reprezentowali starosta Piotr Bąk i wicestarosta Jerzy Zacharko. Podziękowania składali również dyrektorzy zaprzyjaźnionych instytucji Teatru Witkacego, czy Muzeum Tatrzańskiego. Przybyli artyści, absolwenci, uczniowie i przyjaciele szkoły.

- Stanisław Cukier wielu obecnych na sali przyjmował do pracy w szkole. Jesteśmy wdzięczni za te lata i pełni podziwu za to w jaki sposób pan dyrektor prowadził szkołę, która tak często zmieniała swój charakter i która cały czas się rozwija. Która jest znana w kraju ale i po za granicami. Teraz przystępujemy do termomodernizacji szkoły, co też jest pana dyrektora zasługą - mówił Marek Król-Józaga, p.o. dyrektora.

O współpracy ze Stanisławem Cukrem mówiła także Alicja Hołoga-Marduła, która przez wiele lat pełniła funkcję jego zastępcy. - Z niezwykłym spokojem i wyrozumiałością potrafił zachęcać nauczycieli do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia się w swoich dziedzinach artystycznych. W działaniach pedagogiczno-wychowawczych poszukiwał zrozumienia i kompromisu miedzy uczniem, rodzicem a nauczycielem - mówiła Alicja Marduła.

Na podziękowaniu nie mogło zabraknąć programu artystycznego przygotowanego przez uczniów szkoły oraz tortu, który uświetnił uroczystość.

pk/zdj. Piotr Korczak
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Wojtek, nie z Zakopanego19:59, 21 maja 2019
Popatrz Dyrektorze,nikt Ci serdecznie nie dziękuje za tyle lat wytężonej pracy..Taka wielka jest znieczulica współczesnych górali.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas