Poniedziałek, 09 grudzień 2019, Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
28.05.2019, 10:54 | czytano: 7687

Zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego w Szaflarach

Arch. Podhale24.pl

Od 31 maja do 28 czerwca nieprzejezdny będzie przejazd drogowo-kolejowy w rejonie skrzyżowania ulicy Zakopiańskiej i ulicy Orkana w Szaflarach.

Zalecany objazd dla kierowców został wyznaczony przez przejazd na ulicy Kolejowej w Szaflarach, przez miejscowości Zaskale, Ludźmierz i Maruszyna. - Zwracamy uwagę, iż czasowe wyłączenie z użytkowania przejazdu związane jest z wykonaniem robót mających na celu podniesienie bezpieczeństwa uczestników ruchu w rejonie tego bardzo kolizyjnego skrzyżowania. Uprzejmie prosimy zatem o wykazanie wyrozumiałości wobec powstałych utrudnień i prosimy o dostosowanie się do zmienionej na czas robót organizacji ruchu - czytamy w przesłanym komunikacie.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
kolejorz08:12, 30 maja 2019
Marysiu, rondo będzie. Pociągi będą cały czas po nim jeździć.
jp09:18, 29 maja 2019
Dokładnie- na początku roku była informacja, że będzie tam zrobiona sygnalizacja świetlna. Teraz nie wiadomo, o co chodzi- ale skoro ogłaszają to Koleje Panstwowe, to pewnie chodzi tylko o szlabany. Jeśli tak, to jaki w tym cel ? Znacząca większość wypadków na tym skrzyżowaniu jest spowodowana zderzeniem samochodów, a nie zderzeniem z pociągiem. Szlaban nie rozwiąze problemu. Mam nadzieję, że powstanie tam jednak ta sygnalizacja zgodnie z tym, co (kolejny już rok) obiecywano
rodzic trójki dzieci07:32, 29 maja 2019
Będzie rondo ale w twoim zkutym łbie.
Loko17:31, 28 maja 2019
Autorowi tekstu nie chcialo sie wysilic i dopisac co ma byc tam robione zeby podniesc poziom bezpieczenstwa? Kiedys cos mowili o swiatlach, ale jest teraz modernizowana linia kolejowa wiec moze byc tylko przebudowa przejazdu i wymiana szlabanow.
Marysia11:10, 28 maja 2019
I to jest wiadomość. Nareszcie będzie rondo i będzie się jeździć jak trzeba.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij