Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Szczawnica i okolice
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Clear
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Mist
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clear
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Clear
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
01.06.2019, 12:02 | czytano: 3484

Ukrainiec kradł i nie miał pozwolenia na pobyt

Fot. KOSG

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem zatrzymali obywatela Ukrainy.

Ukrainiec, jak informuje zakopiańska policja, był podejrzewany o kradzież sprzętu w miejscu zatrudnienia. Po sprawdzeniu posiadanych przez cudzoziemca dokumentów okazało się, iż przebywa on na terytorium Polski nielegalnie od ponad roku.

Ukrainiec ostatni raz wjechał do Polski lipcu 2017 r. Miał czasową kartę pobytu do jesieni 2017. Podczas pobytu w Polsce złożył do Wojewody Małopolskiego wniosek o udzielenie zezwolenia na pobyt czasowy, który został pozostawiony bez rozpoznania.

W związku z nielegalnym pobytem cudzoziemca w Polsce, komendant PSG w Zakopanem wydał decyzję o zobowiązaniu do powrotu. Ponadto cudzoziemiec przez kolejne 6 miesięcy nie będzie mógł wjechać do strefy Schengen.

Źródło: Karpacki Oddział Straży Granicznej, r/
najnowsze informacje
komentarze
Czytelnik09:35, 2 czerwca 2019
Witam
Oooo porządni . Myślałby kto że to prawda.
Pozdrawiam
auslander22:19, 1 czerwca 2019
@nowotarżanin- dlaczego cham i dlaczego psuje opinie? Był podejrzewany o kradzież i tyle. Nic nie wiadomo czy wogóle coś ukradł. Jedyne o czym piszą to to, że miał nieaktualne papiery pobytu a to żaden wstyd.
Pola22:01, 1 czerwca 2019
Mam nadzieję że wszyscy pojadą do Niemiec i skończy się mit jacy to biedni wyzyskiwani Ukraińcy ....pretensjonalne nieroby jeden na dziesięciu jest uczciwy ....wiem bo mam zaszczyt rabotać z nimi z wózka z towarem bez pytania za...ą co im trzeba i tyle w temacie
Smok18:26, 1 czerwca 2019
Podziekujcie PiSowi, jesteśmy aktualnie numerem jeden w kwestii imigracji do kraju w Europie, a to czy*** czy *** to co to za różnica? Obce, chamskie, rozczeniowe i jedno i drugie.
KG14:21, 1 czerwca 2019
Czyli, gdyby miał pozwolenie na pobyt to byłoby w porządku - tak wynika z tytułu.
nowotarżanin12:41, 1 czerwca 2019
taki cham psuje opinię innym porządnym ludziom z Ukrainy
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij