Niedziela, 05 kwiecień 2020, Imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny
Jabłonka i okolice
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 36
Clear
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 36
Clear
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 36
Clear
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 37
Clear
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 36
Clear
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 36
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.06.2019, 19:00 | czytano: 3379

Korkują się drogi wyjazdowe z Podhala

W Krościenku korek od Nowego Targu do ronda miał jeszcze kilkadziesiąt minut temu 3 kilometry - zaczynał się koło restauracji u Walusia. To miejsce, gdzie w dni robocze prowadzone są prace drogowe. Mimo iż robotników nie ma, droga zawężona jest do jednego pasa i w korku do ronda czekać trzeba pół godziny.

Jednak im bliżej wieczoru, tym ruch jest słabszy.

Na zakopiance, po południowej fali powrotów, robi się już luźniej. Zatory tworzą się jeszcze do świateł w Skomielnej Białej.

jd/r/
najnowsze informacje
komentarze
driver02:07, 4 czerwca 2019
Pytam kto wydał decyzję i wyraził zgodę na remont jedynej drogi przelotowej w okresie turystycznym w Krościenku? Kto jest za to odpowiedzialny?
ja wol21:59, 2 czerwca 2019
tak dzaiala oszolomka z kr w okolicy na ciemnote to wystarcza amen ,wilichkomen turkisch szcvxzawnica
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij