Czwartek, 04 czerwiec 2020, Imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 52
Clouds
18°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 52
Clouds
19°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 52
Clouds
22°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 40
Rain
19°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 66
Clouds
18°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 52
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.06.2019, 07:00 | czytano: 1158

LECZENIE BORELIOZY W ALLMEDICA - JEDYNY LEKARZ CHORÓB ZAKAŹNYCH NA PODHALU! (art. sponsorowany)

Borelioza to najczęstsza z chorób przenoszonych przez kleszcze. Z uwagi na coraz większy odsetek zarażonych kleszczy, borelioza w przeciągu ostatnich latstała się chorobą częstą i powszechnie znaną. ALLMEDICA jako jedyny podmiot na terenie Podhala posiada poradnię leczenia chorób zakaźnych, dzięki której Pacjenci zmagający się z tą chorobą lub ją podejrzewający otrzymają profesjonalną i kompleksową pomoc.

PODEJRZEWASZ BORELIOZĘ? DZIAŁAJ SZYBKO!

Borelioza jest chorobą przewlekłą, która może nawet doprowadzić do śmierci. Nie można więc bagatelizować jej objawów. Co więcej, w boreliozie szybka diagnoza i wdrożenie leczenia są kluczem do sukcesu – takie postępowanie daje praktycznie 100% szans na całkowite wyleczenie. Postacie przewlekłe boreliozy są już zdecydowanie trudniejsze do leczenia i mogą pozostawiać po sobie w organizmie trwałe następstwa.


BORELIOZA I INNE CHOROBY ZAKAŹNE

Borelioza jest jedną z najpopularniejszych chorób zakaźnych, ale oprócz niej są również świadczone usługi medyczne dla Pacjentów chorych na inne choroby zakaźne, takie jak m.in toksoplazmoza, żółtaczka, półpasiec, mononukleoza i AIDS.


NAJWYŻSZEJ KLASY SPECJALIŚCI

W ramach gabinetu chorób zakaźnych w ALLMEDICA przyjmuje lek. Jakub Loster, specjalista chorób zakaźnych z przeszło 14-letnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w leczeniu:
  • boreliozy
  • toksoplazmozy
  • wirusowego zapalenia wątroby
  • malarii
  • różyczki
  • ospy
  • chorób wątroby
  • chorób zakaźnych
  • mononukleozy
Zajmuje się poradnictwem przed wyjazdem w strefy tropikalne, profilaktyką chorób zakaźnych, szczepieniami dla dorosłych. Szczegółowe informacje o naszym specjaliście, jak również godziny przyjęć znajdziecie pod linkiem.


ALLMEDICA - WSZYSCY SPECJALIŚCI W JEDNYM MIEJSCU

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz doświadczony personel medyczny pozwolą zaplanować skuteczną terapię i ocenić dokładnie stadium rozwoju choroby oraz zaoferować kompleksowe leczenie choroby.
ALLMEDICA to największe na terenie Podhala specjalistyczne centrum medyczne oferujące usługi w ramach przeszło 50 gabinetów specjalistycznych, skupiających ponad 140 doświadczonych i uznanych lekarzy specjalistów m.in. ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Zakopanem, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II, Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
NOWY TARG Kolejowa 31 |Kowaniec 2a | al. Tysiąclecia 111

ZAKOPANE Chyców Potok 26

18 265 74 88
www.allmedica.pl
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij