Środa, 27 maj 2020, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 58
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 58
Rain
16°
Wiatr: 9.54 km/h Wilgotność: 68
Rain
15°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 79
Clouds
14°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.06.2019, 18:30 | czytano: 5613

Skrzyżowanie zawiści (art. sponsorowany)

Dużo się mówi ostatnio o węźle gordyjskim na skrzyżowaniu ul. Św. Anny i ul. Grel, więc zacznijmy od początku. My zawsze byliśmy za przebudową tego skrzyżowania. Wielokrotnie z własnej inicjatywy byliśmy u Burmistrza i w Powiatowym Zarządzie Dróg składając różnorakie propozycje, gdzie byliśmy lekceważeni, wręcz zastraszani i nigdy nam nie zostało zaproponowane jakiekolwiek odszkodowanie.

Od decyzji ZRiD odwołaliśmy się korzystając z naszego prawa, którego również próbowano nam odmówić. Domagamy się wyłącznie przeprowadzenia inwestycji zgodnie z prawem.


Po decyzji Wojewody Małopolskiego (2016) nic się w sprawie nie dzieje, nie z naszej winy. Zaczęło się natomiast szkalowanie nas (jako byśmy „blokowali inwestycję”) w lokalnych mediach przez Burmistrza i miejscowych Radnych, którzy nigdy nie próbowali podjąć jakichkolwiek negocjacji, a wręcz przeciwnie niejednokrotnie eskalowali konflikt.


Tymczasem wskazywanie, że „blokujemy inwestycję” nie polega na prawdzie, bo nie ma od 3 lat żadnej inwestycji, a z nami nikt nie rozmawia. Pomimo tego i wszystkich złośliwości ze strony władzy w naszym mieście dalej jesteśmy za przebudową tego skrzyżowania dla dobra mieszkańców.

Z poważaniem
Estera i Paweł Leja
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij