Niedziela, 08 grudzień 2019, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 95
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 93
Clouds
-0°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 95
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
20.06.2019, 12:00 | czytano: 6747

Odchodzi jeden z najbardziej znanych urzędników

Fot. Piotr Kuczaj

Maria Daszkiewicz po 35 latach pracy na stanowisku sekretarza miasta Rabki-Zdroju odeszła na emeryturę.

Na uroczyste pożegnanie przyszli m.in. poprzedni burmistrzowie miasta, radni, kierownicy i dyrektorzy szkół i jednostek miejskich oraz pracownicy urzędu. - Szanowni Państwo, przez wiele lat wraz z Wami starałam się profesjonalnie i kompetentnie wypełniać powierzone zadania. Bywały różne chwile, jedne były radosne, inne mniej przyjemne. Wieloletnia praca w samorządzie była dla mnie lekcją życia. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne. Dziś, w dniu, w którym kończę pracę, pragnę wszystkim złożyć gorące podziękowania. Dziękuję za współpracę wszystkim radnym miejskim i powiatowym pracownikom urzędu, współpracownikom jednostek i zakładów budżetowych, spółek i jednostek kultury, z którymi miałam przyjemność pracować przez 40 lat. Wasze wsparcie i pomoc było nieocenione w trakcie wykonywania moich obowiązków. Bez Was byłoby to niemożliwe, a na pewno bardzo utrudnione. Jednocześnie dziękuję wszystkim moim bezpośrednim przełożonym – kolejnym burmistrzom za zaufanie, jakim mnie obdarzali. Wykonywana praca była dzięki wam wszystkim o wiele przyjemniejsza, niż mogłoby się to wydawać. Mam nadzieję, że nasze relacje nadal pozostaną serdeczne i przyjazne. Za to wszystko jeszcze raz serdecznie dziękuję – żegnała się Maria Daszkiewicz.

- Życzę pani i wszystkim bliskim, wiele pomyślności w życiu osobistym. Mam nadzieję, że będziemy mogli jeszcze korzystać z pani wiedzy i doświadczenia - mówił burmistrz Leszek Świder.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi ją na stanowisku.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Zwykły robol09:48, 21 czerwca 2019
To w końcu jaki staż do emerytury 35, czy 40 lat?
To ważne, bo ta emerytura to z naszych podatków.
Jakby rzadził Tusk, jeszcze by pani popracowała parę lat.
Jajajajaj19:30, 20 czerwca 2019
Nie wiadomo? Wszycy wiedza ze z Jordanow
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij