Niedziela, 25 sierpień 2019, Imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji
Jabłonka i okolice
Fog
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
15°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 87
Fog
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
01.07.2019, 16:58 | czytano: 7354

Nowi dyrektorzy i kierownicy

W Zakopanem, gminach Szaflary i Rabka-Zdrój wybrano nowych dyrektorów szkół i przedszkola, a w Kościelisku jest nowy kierownik SP ZOZ-u.

W Zakopanem Aleksandra Łakomik została dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 im. Gen. Mariusza Zaruskiego, Mirosław Spera dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka, Ewa Franusik-Schastok wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego, a Maria Pająk - dyrektora Przedszkola nr 9 im. Kornela Makuszyńskiego. Na konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem wpłynęła jedna oferta, która nie spełniała wymogów formalnych.

W gminie Rabka-Zdrój dyrektorem Szkoły Podstawowej w Rdzawce został wybrany Janusz Kopyciński, Szkoły Podstawowej w Ponicach Stanisław Skawski, a dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Rabce-Zdroju została Wanda Macioł-Urbańczyk.

Zmiany nastąpiły również w szkołach gminy Szaflary. Renata Mozgowiec została wybrana na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kardynała Karola Wojtyły w Zaskalu, Anna Łachut na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Augustyna Suskiego w Szaflarach, Konrad Kuźmiński na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Świętego Stanisława Kostki w Maruszynie Górnej, a Maria Niedośpiał została tymczasowo pełniącym obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Kantego w Maruszynie Dolnej.

Z kolei w Kościelisku jest nowy kierownik Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki. Stanowisko to powierzono Beacie Gabrowskiej-Gibała.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
bucpiękny12:19, 2 lipca 2019
Maria Zarzecka w Białym Dunajcu
jolka02:05, 2 lipca 2019
Lewandowski wylądował...
rodzic20:50, 1 lipca 2019
A w Białym Dunajcu kto ..........???????
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij