Sobota, 22 luty 2020, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
15.08.2019, 17:30 | czytano: 1506

Rusza Poradnia Chirurgii Dziecięcej przy zakopiańskim szpitalu (art. sponsorowany)

Mamy dobrą wiadomość: przy Szpitalu Powiatowym im dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem rusza kolejna poradnia specjalistyczna. Chodzi o Poradnię Chirurgii Dziecięcej, która będzie przyjmować pacjentów przez trzy dni w tygodniu od wtorku do czwartku, łącznie dwanaście godzin.

– W uruchamianej właśnie poradni będzie przyjmować pani dr Magdalena Daniel która była Ordynatorem Oddziału tej specjalizacji w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim – informuje dr Małgorzata Czaplińska wicedyrektor ds. medycznych zakopiańskiego szpitala. – Poszerzamy więc nasz zakres usług medycznych o kolejną specjalizację, która w naszym regionie jest bardzo potrzebna. Porady są udzielane dzieciom do 18 roku życia.

Do Poradni Chirurgii Dziecięcej przy Szpitalu Powiatowym im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem można zarejestrować się podobnie jak do lekarzy innych specjalizacji: w głównej rejestracji. Albo osobiście, albo telefonicznie pod numerem 18 20 12021 wewnętrzny 240. Aby dziecko zostało przyjęte do Poradni, rodzic lub opiekun musi posiadać dowód tożsamości oraz konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Poradnia Chirurgii Dziecięcej czynna jest we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 12.00 i w środy w godzinach popołudniowych od 15.00 do 18.00. Świadczone porady specjalistyczne są oczywiście finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij