Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Zakopane i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 73
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.09.2019, 16:00 | czytano: 3691

Nowy wiceprzewodniczący wybrany

Rada Gminy Łapsze Niżne wybrała nowego wiceprzewodniczącego. W tajnym głosowaniu został nim radny Marek Molitorys.

Przypomnijmy, w maju radny Piotr Miśkowicz złożył rezygnację z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Gminy Łapsze Niżne „na znak protestu i solidarności z radnymi”.’ Nie spodobał mu się sposób otrzymania informacji o zwołaniu nadzwyczajnej sesji. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule pt. ”Rezygnacja wiceprzewodniczącego”.

Na ostatniej sesji Rady Gminy Łapsze Niżne wybrano nowego wiceprzewodniczącego, a został nim Marek Molitorys. – Szanowni radni, dziękuję za wybór i za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście – skomentował krótko nowy zastępca przewodniczącego rady.

ao/
najnowsze informacje
komentarze
ale10:47, 4 września 2019
Żałosne jest to wszystko to prawda,ale i smutne zarazem że tacy ludzie będą rządzić Gminą przez kolejne 4 lata. Ale wyborcy sami dokonali takiego a nie innego wyboru wybierając mniejsze zło,czy aby na pewno?Czas robi swoje trzeba czekać spokojnie na dalszy rozwój sytuacji w tej Gminie. Jak do tego czasu no.... jest nie ciekawie....
prawo???????08:37, 4 września 2019
Ta Gmina to kabaret w pełnym wydaniu.Jamrozowi rośnie w Kacwinie konkurencja na wójtowanie w następnej kadencji.Teraz jest wszystko jasne ten chłopak aż się palił żeby zasiąść w tym gronie wybrańców losu.Nareszcie za tym stołem zasiadają wszechmocni i wszechwiedzący i Gmina ruszy z kopyta że hej.Wybory wice to była totalna szopka w wydaniu Radnych.
swoj07:02, 4 września 2019
ha ha ha to juz cała szopka w komplecie ,,, bedzie teraz cyrk tylko skąd wójt kase wezmie jak gmina tonie w długach???szydło wyszło z worka szkoda że po wyborach
Żałosne jest to wszystko21:16, 3 września 2019
To dopiero pióra się udźwigną wysoko ......
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij