Środa, 03 czerwiec 2020, Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary
Nowy Targ i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 39
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 48
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
17.09.2019, 08:16 | czytano: 3587

Nowy Targ kolejnym miastem z nowoczesnym oddziałem Banku BNP Paribas (art. sponsorowany)

Już 13.09 przy ul. Królowej Jadwigi 29 w Nowym Targu został otwarty digitalowy oddział Banku BNP Paribas. To kolejna tego typu placówka uruchomiona w ostatnim czasie przez Bank.

Bank BNP Paribas sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów. W nowym formacie, placówki wyposażone są w tablety i inne urządzenia elektroniczne przyspieszające bankowe procesy.

- Jako Bank zmieniającego się świata, śledzimy i dostrzegamy potrzeby naszych klientów. Staramy się dostosowywać do ich oczekiwań i odpowiadać na nie. Naszym celem jest zapewnienie klientom większej dostępności i wygody. Będziemy konsekwentnie pracować nad podnoszeniem standardów placówek, kierując się wyborami klientów i dbając jednocześnie o komfort pracy naszych doradców. Digitalizacja i prostota to dwa z pięciu głównych filarów naszej strategii, a nowy format oddziałów łączy je oba – mówi Maciej Chlebowski, dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.


W nowym oddziale nie zapomniano o komforcie klientów. Każdy, kto zechce spotkać się z doradcą, może umówić się na rozmowę w jednej z salek konferencyjnych i omówić swoje finansowe sprawy przy filiżance świeżo parzonej kawy.

Klienci przyzwyczajeni do bankowych okienek, czy biurowego wystroju zaskoczeni zostaną nowoczesnym wystrojem, dedykowanym zapachem oraz dźwiękami śpiewu ptaków.

Oddział Banku BNP Paribas przy ul. Królowej Jadwigi 29 w Nowym Targu dostępny będzie dla klientów w poniedziałek w godzinach 10:30-18:00, od wtorku do piątku w godzinach 8:30 do 16:00.
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij