Niedziela, 26 styczeń 2020, Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
-2°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-3°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
19.09.2019, 17:24 | czytano: 6073

Alarm bombowy w Poroninie

Fot. Piotr Korczak

Policjanci i strażacy zostali wezwani na jedną z prywatnych posesji w Poroninie, na której rzekomo znaleziono niewybuch.

Na miejsce przyjechali strażacy z PSP Zakopane oraz OSP Poronin, którzy zabezpieczyli teren. Przyjechała też policja. Po oględzinach stwierdzono, że przedmiot wykopany w ogródku nie jest niebezpieczny. - Zgłoszenie mówiło o niewybuchu, ale sprawdziliśmy i okazało się, że to skorodowany element ogrodzenia. Mieszkańcy byli czujni, ale interwencja saperów nie była potrzebna - mówi asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.pk/r/ zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Szereg19:36, 19 września 2019
Niedawno wykopalem klamkę,sam ją zdetonowałem.
Szary17:50, 19 września 2019
I bardzo dobrze! Wszelkie nieznane przedmioty oraz "wykopki" tak należy zgłaszać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij