Czwartek, 13 sierpień 2020, Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Zakopane i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
19°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 1
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 53
Clouds
17°
Wiatr: 1.44 km/h Wilgotność: 76
Clouds
19°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 77
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.09.2019, 11:39 | czytano: 3006

Reklama Rabki-Zdroju zniknęła z "Patelni"

Fot. Piotr Kuczaj

Świetlny napis "I love Rabka-Zdrój" miał wrócić na "Patelnie" w Chabówce, ale nie wróci.

Efektowna i przykuwająca uwagę reklama "I love Rabka-Zdrój" stanęła przy zakopiance w marcu. W kwietniu napis zastąpiła reklama Moliera 2. Burmistrz Leszek Świder deklarował, że miasto zawarło porozumienie z firmą i reklama Rabki-Zdroju miała wrócić po miesiącu, ale jest już wrzesień, a reklama uzdrowiska nie wróciła na swoje miejsce. - Reklama Rabki-Zdroju pojawiła się w tym miejscu na zasadzie współpracy z firmą Moliera 2. Reklama stanęła na prywatnym gruncie, a firma uzyskała wcześniej stosowne pozwolenia na jej montaż. Niestety, jej przedstawiciele wycofali się z wcześniejszych ustaleń. Dziś chcą za to kilkanaście tysięcy złotych, a na to nie ma zgody - mówi burmistrz Leszek Świder.

Miasto zastanawia się teraz nad montażem podobnej reklamy np. w rejonie Zbójeckiej Góry czy Skomielnej Białej.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Ida14:37, 26 września 2019
AN-jak się jest burmistrzem to nie ma miejsca na słowne umowy, urzędnik podpisuje umowy na papierze i wtedy ma gwarancję, jak był nauczycielem to mógł się ustnie z uczniem umawiać by ten mu na jutro przyniósł zadanie. To co się stało to jest wielka kompromitacja burmistrza i jego podwładnych.
an11:58, 26 września 2019
To bardzo smutne, że tak się stało.Słowa należy dotrzymać, nieważne czy pisane czy na papierze. To chyba taka nasza cecha narodowa: kogoś wpuściłem w maliny, wcisnąłem kit, obiecałem -nie zrobiłem ani nie miałem zamiaru zrobić to jestem super, kozak , ten co potrafi sie urządzić. Czy naprawdę warto robić z buzi szmatę? Nie znam szczegółów , ale przypuszczam , że Burmistrz z tą firmą ułożył się na zasadzie gentelman agreement i problem jest bo ta druga strona chyba pochodzi ze świńskiego chlewika.
Po co tak młodo umierać?22:30, 25 września 2019
Powinno pisać "Tu bez rozterki oddajesz swoje nerki "
Rdzawka21:10, 25 września 2019
Ten burmistrz tylko się ośmiesza, jednych zwalnia a na ich miejsce zatrudnia swoich znajomych. Już kiedyś mieliśmy burmistrza ze Rdzawki Antoniego i Leszek taki sam, byle tylko do siebie wszystko, przez całą kadencję porządzi to wszystkie kredyty pospłaca, wstyd
Paweł19:37, 25 września 2019
Ewa wróć
Ida13:15, 25 września 2019
Brawo burmistrz!!! kolejna wtopa tego urzędu i jego włodarza. Czemu w urzędzie nadal pracują ludzie z poprzedniego układu? wtedy było dziadostwo i teraz jest dziadostwo!! miały być zmiany na lepsze a jest gorzej niż było!!
k13:05, 25 września 2019
To była bardzo fajna reklama .
Podegrodzki kocioł12:47, 25 września 2019
Haha ale oczywiście jakoś przez gardełko burmistrza się nie przecisneło, że to on dał wiadomej części ciała.
Tak się chwalił jaką on to reklame Rabce załatwił. Chłopie wróć uczyć w szkole. Słabo ci rządzenie idzie. I lepiej już żadnych umów nie podpisuj.
Jan11:50, 25 września 2019
A to mozna sie tak wycofac? Nikt nie umial napisac umowy ze w przypadku odstapienia kara np 100tys zl?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij