Poniedziałek, 16 grudzień 2019, Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
23.10.2019, 14:43 | czytano: 5186

"Białe róże" Małej Armii Janosika z nagrodą

Fot. Damian Pałasz / Facebook

Film-wideoklip "Białe Róże" w reżyserii Damiana Pałasza z Raby Wyżnej otrzymał nagrodę i wyróżnienie od jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych, Dokumentów i Reportaży TV oraz Filmów Korporacyjnych 14th FilmAT Festival.

Jury festiwalu przyznało nagrodę nagrodę za najlepszy dokument w kategorii historia i dziedzictwo oraz dyplom uznania za wartości patriotyczne. Nagrodę podczas gali, która odbyła się w Warszawie, odebrał osobiście twórca filmy Damian Pałasz.Film-wideoklip Małej Armii Janosika został realizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W serwisie Youtube.pl ma on już ponad 2 miliony wyświetleń. Występują w nim znani aktorzy Piotr Cyrwus i Katarzyna Żak, a piosenkę "Białe róże" śpiewają dzieci z Małej Armii Janosika, największej dziecięcej kapeli góralskiej na Podhalu.

r/
zobacz także
najnowsze informacje
komentarze
z tąd09:20, 24 października 2019
Pietrek Cyrwus,jesteś z. Dobrą robotę,,(nie tylko jako aktor) robisz.Dzięki. Dzięki dzieciaczkii,jesteście jak zwykle super.
jaga207:21, 24 października 2019
Życzę sławy swietnej zabawy i dużo pieniędzy
kaka06:47, 24 października 2019
GRATULACJE gratulacje gratulacje
ewa18:22, 23 października 2019
Gratulacje dla całej grupy!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij