Wtorek, 21 styczeń 2020, Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
11.11.2019, 22:59 | czytano: 2413

Zakopiański Bieg Niepodległości (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński

ZAKOPANE. Szósta edycja Biegu Niepodległości organizowanego pod hasłem „Tam gdzie niepodległość przyszła pierwsza” przyciągnęła setki biegaczy z Polski oraz ze Słowacji. W tym roku na starcie stanęło blisko 700 zawodników.

- Tradycyjnie ok. 70 osób ze Słowacji wystartowało w dzisiejszym biegu. Lubią tu przyjeżdżać – mówi Leszek Behounek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

Biegacze mieli do wyboru dwie trasy 5 oraz 10 km. Dla zawodników startujących z kijkami Nordic Walking przewidziano trasę 5 km.

Po zaśpiewaniu hymnu narodowego, starosta tatrzański Piotr Bąk dał sygnał do startu. Niestety nie udało się pobić rekordu, który należy do Kenijczyka, który trasę pokonał w czasie 30 minut i 41 sekund.

ms/zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Manfred10:17, 12 listopada 2019
A kto wygrał?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij