Piątek, 07 sierpień 2020, Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata
Zakopane i okolice
Clouds
28°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Clouds
30°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Clouds
27°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Clouds
29°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 45
Clouds
29°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 53
Clouds
25°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 44
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
30.12.2019, 16:00 | czytano: 2016

Poliuretanowe powłoki ochronne - skuteczne zabezpieczenie przed korozją i uszkodzeniami (reklama)

Wzrasta zainteresowanie powłokami poliuretanowymi, które znajdują się w ofercie Grupy Autoremo. Poniżej trzy ostatnie projekty wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów blacharni Centrum Likwidacji Szkód Grupa Autoremo.

Poliuretanowe powłoki ochronne to wytrzymałe i trwałe wykończenie powierzchni ładunkowej samochodów oraz ochrona dla elementów podatnych na uszkodzenia i korozje. Warstwy te są hermetyczne i wodoszczelne, co oznacza nie tylko brak miejsc narażonych na ocieranie, brak rdzy i korozji w pojeździe, ale również brak konieczności konserwacji powierzchni ochronnej.W ostatnim czasie wzrosło również zainteresowanie użyciem powłok poliuretanowych w branży HoReCa. Posiadające wszelkie atesty dopuszczające do użycia w przemyśle gastronomicznym powłoki stosowane są w samochodach chłodniczych i przystosowanych do przewozu artykułów spożywczych oraz do zabezpieczenia elementów maszyn posiadających styczność z przygotowywaną żywnością.


Zainteresowany? Zapraszamy! Dzwoń: 725-272-009
Wiodącymi producentami powłok poliuretanowych są amerykańskie firmy Line-X i Bullet Liner. Grupa Autoremo w swojej ofercie posiada oba produkty. Poza wielokrotnie większą wytrzymałością, niż podobne produkty innych marek, amerykańskie oryginały mają wszelkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa oraz wieloletnią gwarancję.


Na poniższych zdjęciach zabezpieczony przed korozją i zarysowaniami Volkswagen Transporter, przestrzeń ładunkowa samochodu dostawczego Iveco oraz przyczepka towarowa Wiola.
Zainteresowany? Zapraszamy! Dzwoń: 725-272-009

najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij