Wtorek, 31 marzec 2020, Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Szczawnica i okolice
Clouds
-6°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 72
Clouds
-5°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 72
Clouds
-5°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 72
Clouds
-4°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 79
Clouds
-6°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 72
Clouds
-7°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 72
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
16.12.2019, 12:44 | czytano: 10400

Prokuratura czeka na wyniki sekcji zwłok Słowaka

Fot. Michał Adamowski

Jak informuje zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu Krzysztof Bryniarski, we wtorek ma zostać przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie sekcja zwłok 33-letniego obywatela Słowacji, którego zwłoki znaleziono w piątek wieczorem w Zaskalu.

Prokuratura liczy, że sekcja zwłok odpowie na pytanie, co było przyczyną śmierci obcokrajowca. Obrażenia, jakie miał na ciele, nie są jednoznaczne. Prokuratura bierze pod uwagę zarówno samobójstwo jak morderstwo. Prokurator Jan Ziemka, który był na miejscu, zaznacza, że informacje podawane przez niektóre media, że ofiara miała skrępowane ręce, są nieprawdziwe.

Przypomnijmy, iż w piątek w lesie za Domem Pomocy Społecznej "Smrek" w Zaskalu, znaleziono porzucony samochód na słowackich numerach rejestracyjnych. Prawdopodobnie stał tam od dwóch dni. W końcu ktoś się nim zainteresował i wezwał służby, które rozpoczęły poszukiwania właściciela. W piątek strażacy, goprowcy i policjanci zostali wezwani do poszukiwań. W głębi lasu znaleziono zwłoki 33-letniego obywatela Słowacji. Mężczyzna był poszukiwany na terenie Słowacji. Jego zniknięcie zgłosiła jego rodzina.

Na zdjęciu miejsce, w którym rozegrała się tajemnicza tragedia.

r/
najnowsze informacje
komentarze
nowotarzanin21:42, 16 grudnia 2019
rece nie byly skrepowane, ale na nadgarstkach byly sznury...sam ich sobie chyba nie zalozyl
STAŚ12:48, 16 grudnia 2019
Śmierć, jaka by nie była to, tragedia !!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij