Poniedziałek, 10 sierpień 2020, Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
18°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 2
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
22°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 77
Clouds
18°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.02.2020, 14:25 | czytano: 2371

Plebiscyt Niezwykłe Kobiety (art. sponsorowany)

Rozpoczęliśmy nabór do drugiej edycji plebiscytu Niezwykłe Kobiety! Ubiegłoroczne wydarzenie cieszyło się dużą popularnością, dzięki czemu udało nam się poznać wiele nietuzinkowych kobiet, o wyjątkowych pasjach, talentach i z powodzeniem prowadzących własne biznesy.

A teraz chcemy więcej! Zależy nam na tworzeniu wokół American Dreams społeczności pewnych siebie i swoich umiejętności kobiet! Na wspieraniu ich aktywności!Bohaterką tego plebiscytu może zostać każda z Was!

Kliknij i przejdź do kwestionariusza zgłoszeniowego.

Zobacz więcej informacji.


Jak wziąć udział w plebiscycie Niezwykłe Kobiety?


Przede wszystkim do 15 marca 2020 wysłać zgłoszenie za pomocą specjalnie przygotowanego kwestionariusza, do którego link zajdziecie pod artykułem,należy nadesłać do nas zdjęcia - ilustrujące to co czyni Was niezwykłymi kobietami – hobby, talent, biznes oraz zdjęcie profilowe, a także krótki opis tego z czym chcecie się zaprezentować. Pierwszy etap zakończy wyłonienie 5 kobiet, które zdaniem naszego jury, najciekawiej się zaprezentowały.

Uczestniczka musi być dyspozycyjna w wyznaczonych przez organizatora terminach i w terminie dostarczyć materiały, o które zostanie poproszona.

UWAGA! W tym roku wprowadzamy nową zasadę! Uczestniczka może wysłać indywidualnie zgłoszenie, ale również może zostać zgłoszona przez swoich znajomych, przyjaciół, pracodawcę! Pragniemy w ten sposób szansę osobom, które na to zasługują, ale nie zebrały się na odwagę!

Następnie poprosimy o nakręcenie krótkich filmików promocyjnych do mediów społecznościowych. Na ich podstawie powstanie prezentacja, każdej uczestniczki. Ta spośród nich, która otrzyma najwięcej polubień wśród naszych obserwatorów otrzyma tytuł Niezwykłej Kobiety roku 2019!

Laureatki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas eventu Niezwykłe Kobiety 18 kwietnia 2020.

WAŻNE! Uczestniczka musi być dyspozycyjna w wyznaczonych przez organizatora terminach i w terminie dostarczyć materiały, o które zostanie poproszona.


Plebiscyt Niezwykłe Kobiety – zaprezentuj się i wygraj nagrody!


Jaka nagroda trafi w ręce zwyciężczyni? Pamiątkowa statuetka oraz voucher o wartości 4000,00 zł na zabiegi Iconne plus jeden obszar działania Storz plus zabiegi na twarz w American Dreams. Zdobywczyni II-go miejsca otrzyma pamiątkową statuetkę oraz voucher o wartości 1200,00 zł na zabiegi na twarz Hydroimpact, a III-go – statuetkę oraz voucher o wartości 500,00 zł na Mini Metamorfozę – fryzura, makijaż. Także jest o co powalczyć! Serdecznie zachęcamy do udziału w plebiscycie, to naprawdę znakomita szansa na pokazanie się szerszej publiczności i doskonała forma autopromocji!

Kliknij i przejdź do kwestionariusza zgłoszeniowego.

Zobacz wszystkie informacje o plebiscycie na:
american-dreams.pl/aktualnosci/plebiscyt-niezwykle-kobiety-ii
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij