Niedziela, 05 kwiecień 2020, Imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny
Czarny Dunajec i okolice
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 69
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
27.02.2020, 12:58 | czytano: 14880

Szpital w Nowym Targu wprowadza środki ostrożności w związku z koronawirusem

Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu apeluje do wszystkich odwiedzających chorych, aby ograniczyć wizyty u pacjentów.

"W związku ze zwiększeniem zachorowań w Europie na koronawirusa SARS-CoV-2 zwracamy się również o podjęcie działań profilaktycznych. Szczególnie ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny, w tym częste mycie rąk wodą z mydłem" - głosi komunikat placówki.

Jak uchronić się przed koronawirusem radzi Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu: TUTAJ

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
popiss jedno zlo10:41, 29 lutego 2020
NIE siejcie propagandy,moze juz wystarczy? maseczki? ja proponuje tampony, byle by nie zuzyte:D
jaga205:38, 29 lutego 2020
Do kościoła chodzimy ale nie musimy iść chorzy . Kaszlące dziecko aż mu -gra w piersiach- kobieta smarkająca całą mszę , ludzie myślcie trochę
Jak to nazwac?20:34, 27 lutego 2020
prawda jest taka,że on jest i niema na niego leku a to juz jest powod do obaw , bo kazdy chce żyć,ale jak umierają lekarze w chinach i ministrowie w Iranie i papież jest chory to co robić?
abc17:35, 27 lutego 2020
grypa w osrodkach popieram Cie całym sercem ...ludzie z katarami, goraczkami,przeziebieniami sa jakas zmora a to w odwiedziny,a to na narty a to na wycieczke bo kaska przepadnie ....no i tak jeden drugiego zaraza czy to grypa czy innym badziewiem,Siedzcie na d*** i uwazajcie na siebie.
fan politycznej propagandy16:38, 27 lutego 2020
koronowirus?

a pomyślał ktoś nad tym ilu polaków codziennie umiera na raka?
u ilu polaków każdego dnia diagnozuje się raka?

świat jest g*** i nic na tym świecie nie dzieje się bez przyczyny!
szkoda tylko, że ludzie to łby, łykają wszystko co w mediach jak pelikany.
krążą filmiki z Chin, to nie wygląda tak jakby był tam jakiś wirus tylko stan wojenny...
grypa w ośrodkach15:44, 27 lutego 2020
w nocy będzie padał śnieg będzie mróz jak zapowiadają .... po grypie polskiej i ślad może zniknie... Ludzie tez powinni myśleć jak są chorzy oni i ich pociechy , a nie wysyłać i chodzić i zrażać innych nawet tą polska grypą =instytucji różnych .
jacek15:23, 27 lutego 2020
tak jakby się ludzie do tej pory nie myli,mają nas za brudasów,ktoś tu pociąga za sznurki, i na koronawirusie chce zarobić ogromne pieniądze, rozgrzane wszystko do czerwoności ,balon puchnie.
Mariola14:21, 27 lutego 2020
Już zaczyna się panika! Zaraz będą pustki w sklepach jak we Włoszech. Maseczki już zdrożały kilkadziesiąt razy albo ich brakuje.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij