Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 78
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
25.03.2020, 15:43 | czytano: 9409

Komunikat dla pasażerów autobusu Firmy FLIXBUS relacji Warszawa – Zakopane

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi pasażerów, którzy w czwartek 19 marca br. podróżowali autobusem należącym do Firmy FLIXBUS nr kursu P6 relacji Warszawa - Zakopane przez Radom, Kielce, Kraków - wyjazd z Warszawy o godz. 23.45 o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania.

Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie Adam Jędrzejczyk - u jednego z pasażerów podróżujących tym autokarem stwierdzono COVID 19, w związku z powyższym wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie.

FlixBus zapewnia, że "na bieżąco współpracuje z odpowiednimi służbami i stosuje się do ich wytycznych".

- Na prośbę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, w dniu 23 marca 2020 przekazaliśmy listę pasażerów naszego kursu z 19 marca 2020 roku, relacji Warszawa-Zakopane i obecnie współdziałamy w kierunku namierzenia pasażerów kursu, z którymi nie udało się nawiązać kontaktu - mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

s/
najnowsze informacje
komentarze
mieszkaniec19:54, 25 marca 2020
@jacek
Jeżeli to według Ciebie panika, to bądź odważny, wsiądź w samochód i jedź teraz do Włoch.
piotrek19:13, 25 marca 2020
paniki c.d.tak trzymać
jacek16:52, 25 marca 2020
paniki c.d. tak trzymać
Corona202015:55, 25 marca 2020
6 dni po zarażeniu razy 60 lub więcej osób na pokładzie razy kierowców ( pewnie 2 ) i ich dalsza praca .........teraz to już ....
A pod cas...... Kolejka coraz większa może by tam sanepid coś zrobił !! Ile osób uciekło z zagranicy a że mają wolne to sobie remonty robią !!! Centrala twierdzi że się nic nie dzieje bo bronią interesu .
Na 100% tam będzie inkubator zarazy u nas ( co z tego że łaskawie os tygodnia wpuszczają limitowana ilość osób ale na parkingu i w kolejce to wszyscy to mają na końcu przewodu pokarmowego ) i tylko jak katarynki powtarzają co im każą że niby dezynfekcja itp. Chcesz przeżyć siedź na d**** ! Ale pewnie remoncik lub jakaś fucha na lewo ważniejsza - mam nadzieję że spotka to dokładnie tylko i wyłącznie ciebie za twoją głupotę a nie osoby które po drodze zarazisz i wydasz im wyrok imbecylu !!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij