Czwartek, 03 grudzień 2020, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Jabłonka i okolice
Clouds
-5°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-4°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-5°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-5°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 81
Clouds
-4°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 83
Clouds
-6°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
28.03.2020, 13:44 | czytano: 11883

Zwłoki w mieszkaniu. Strażacy odkażeni

Arch. Podhale24.pl

Strażacy ochotnicy zostali wezwani do pomocy przy dostaniu się do zamkniętego mieszkania w Lipnicy Małej. W środku znaleźli zwłoki ok. 50-letniego mężczyzny.

"W piątek o godz 19:47 zostaliśmy zadysponowani do otwarcia drzwi w w jednym z domów w naszej miejscowości. Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GCBA MAN. Po wstępnym rozpoznaniu sytuacji nasi strażacy otworzyli mieszkanie i udostępnili wejście do poszkodowanego, u którego po chwili stwierdzono brak funkcji życiowych. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Zgodnie z obowiązującymi procedurami podczas epidemii w Polsce zostaliśmy zdezynfekowani oraz został odkażony nasz samochód" - in formują strażacy z Lipnicy Małej.

oprac. r/ źródło: OSP Lipnica Mała Facebook
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij