Piątek, 25 wrzesień 2020, Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Rabka Zdrój i okolice
Fog
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 89
Fog
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.04.2020, 12:00 | czytano: 3990

Pieniński Park Narodowy również otwarty dla turystów, TPN tylko częściowo

Fot. Piotr Korczak

Już nie tylko Gorczański i Babiogórski Park Narodowy, ale również Pieniński Park Narodowy został w całości otwarty dla turystów. Otwarty został, ale tylko częściowo Tatrzański Park Narodowy.

Od 20 kwietnia szlaki turystyczne w Pienińskim Parku Narodowym zostały otwarte dla zwiedzających. Udostępnienie galerii widokowych na szczytach Trzech Koron i Sokolicy nastąpi 21 kwietnia. Ruiny zamku w Czorsztynie zostaną udostępnione w najbliższych dniach. Wprowadzono czasowe limitowanie wejść: na galerię widokową Trzech Koron - 4 osoby, na galerię widokową Sokolicy - 4 osoby, do ruin Zamku Czorsztyn - 40 osób. Do odwołania zamknięte zostają: wystawa przyrodnicza w dyrekcji PPN w Krościenku n.D. i pawilony edukacyjne PPN.

Od 20 kwietnia szlaki na obszarze Babiogórskiego Parku Narodowego są otwarte z wyjątkiem Akademickiej Perci.

Z kolei władze Tatrzańskiego Parku Narodowego zdecydowały o otwarciu tylko kilku dolin reglowych: Doliny Białego, Doliny Strążyskiej, Doliny za Bramką, Ku Dziurze.

oprac. r/ na zdjęciach otwarta Dolina Strążyska (Fot. Piotr Korczak)
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Otwarty las w nowej rzeczywistości16:02, 23 kwietnia 2020
Czy wszyscy ludzie to barany? No tych na Podhalu zwłaszcza po wiośnie jest I będzie duźo więcej ,jak nie wezma do Włoch,ale nie o tym , otwarli czéściowo lasy po 2-tygodniowym zamknięciu,czyli tam gdzie wolno zdażyli zamontować coś,co jest nieporzadane dla workout pezeciętnego banana.Dzisiaj park dał zdjecie wilka ,a jak wiemy zwierzę tojest w podgladaniu trudne,ale z foto pułapki juź nie ,a ludzie ? A ludzie juz nie ,ale trzeba by zatrudnić duża ilość strażnik?w ,z fotopułapki,kt?ra przekazuje ,bez ryzyka zobaczenia ,pełny obraz całego terenu jest o wield bardziej skuteczny I tańszy,niezdyscyplinowany ?turysta? ,quadowiec,motocrosista,pozyskiwacz grzyb?w i cała reszta ,nawet za twz potrzeba,rozr?żnia jaki kolor majtek nosisz,można jeszcze wile wymienić ,tylko po co ?
Marian17:32, 21 kwietnia 2020
i po 10 dniach od nowa koronawirus wzrośnie!!!!!!!!!!
Robert15:12, 21 kwietnia 2020
Do????????? Zgadzam się z Tobą całkowicie.
venti76714:42, 21 kwietnia 2020
Jak zwykle TPN na końcu ,musi zaczerpnąć informacji w Rzadzie ,acz kol wiek dziwie się temu przecież park jest tak czy siak pod nadzorem PIS
/.../
Venti767 - zadbaj o siebie. Moderator.

łoś14:25, 21 kwietnia 2020
...... wszystko otworzą przed wyborami inaczej nos do ........
????????????????13:07, 21 kwietnia 2020
Chwała Bogu.
Janusze już czekają na majówkę!
A takiego....
Niech przyroda odpoczywa od was jak najdłużej.
Grilujcie sobie na balkonach.
Tak jak wszystkie łosie - na łosiedlu...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij