Poniedziałek, 17 maj 2021, Imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki
Szczawnica i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 62
Rain
13°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 62
Clouds
15°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 62
Clouds
16°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 76
Clouds
18°
Wiatr: 11.664 km/h Wilgotność: 64
Clouds
14°
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 62
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
24.04.2020, 09:44 | czytano: 2666

Maseczki ochronne dla policjantów

zdj. KPP w Zakopanem

Komendant Powiatowy Policji w Zakopanem inspektor Piotr Dziekanowski odebrał dzisiaj z rąk Przewodniczącego IPA Region Zakopane Edwarda Kwaka 200 szt. maseczek ochronnych.

- Tatrzańscy policjanci otrzymali dodatkowe 200 szt. maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Uzupełnienie zapasów służb mundurowych było możliwe dzięki zaangażowaniu kolegów ze Stowarzyszenia IPA Region Zakopane oraz znanego restauratora tatrzańskiego - informuję policjanci.

Maseczki ochronne są dwuwarstwowe wykonane z bawełny posiadającej certyfikat PZH, są wielokrotnego użytku i w uniwersalnym rozmiarze, które łatwo dopasowują się do twarzy.


- Kolegom ze Stowarzyszenia IPA Region Zakopane i Panu Łukaszowi dziękujemy za okazane nam już kolejny raz wsparcie - podsumowuje asp.szt. Roman Wieczorek z KPP w Zakopanem.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
j2310:27, 25 kwietnia 2020
dla policji tak dla społeczeństwa adam słodowy zrób sobie sam
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij